call of duty

goodygoblin
ilki 2003 yılında çıkmış,daha sonra gelen aşırı kazık bir single player bölümü olan united offensive isimli bir expention u bulunan ve son olarak da geçenlerde çıkan ve beni biraz hayal kırıklığına uğratan ikinci oyunu olan kanımca en iyi 2. dünya savaşı konulu oyundur.all seing eye vasıtasıyla dünyanın her yerinden server bulmak mümkün(cracked serverlarda vardır.).call of duty 2 neden beni hayal kırklığına uğrattı?ona gelince oyunda yapay zeka biraz daha iyileştirilmiş fakat öküz öküz bakan ve kahramanımız ilerlemedikçe ilerlemeyen takım arkadaşları insanı çileden çıkartıyor.multiplayer bölümüne bir iki tankla çarpışabliceğimiz bölüm eklenebilirdi.bu yüzden multiplayer oyunda united offensive biraz daha önde sanki.benim en çok beğendiğim tarafı da sağlık paketine ihtiyaç duyulmaması oldu.ayrıca vurlan düşmanlar ölürken hatta yere düşmüşken bile ateş açabiliyorlar bu da gerçekçilik adına hoş bir ayrıntı.vel hasıl call of duty kanımca aynı kulvarda yarıştğı bf1942 ve moh gibi oyunlardan çok daha gerçekçi ve çok daha iyi bir oynanabilirliğe sahip.
elmariachi
birçok oyun gibi sadece açılışda yayınlanan sinematiğiyle değil oyun içindeki kahramanvari hareketlerle tüylerimin diken diken olmasına sebep olan gördüğüm en güzel oyun
independence
oyun guzel olmasina guzel de cok kisa.araliklarla oynayip 3 gunde bitirdim.demek oluyor ki hic ba$indan kalkmasam ayni gun bitermi$.biraz daha uzun yapsalarmi$ cok daha iyi olurmu$.
independence
ah cod ah. enfes bir oyunsun ama her yeni cikan oyunun oyle, tek kelimem yok ama onbinlerce feet yukaridaki ucagi hayvani bir ucaksavarla du$urup ayni ucaksavarla 50 metre ileride bulunan ve du$manin arkasina gizlendigi tahtadan karpuz kasalarini kiramiyorum ya, o canini sikiyor insanin bak. yeni oyununda o karpuz kasalari da kirilacak!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol