börü

independence
ilk iki bolumunu izledikten sonra dizi hakkinda daha fazla detay verebilirim artik.

oncelikle dizinin yonetmeni ve senaristi dağ ve dağ 2 gibi muhtesem filmlerden hatirlayacagimiz alper çağlar. dizi yakin gecmisimizdeki ve halen suregeln fetö ve pkk gibi unsurlari ve bunlarla savasan pöh konu aliyor. gerek efektleri, gerek oyunculuklari gerekse cekimleri ile muhtesem bir dizi olmus. dizide mustafa kemal atatürk'Ün resimlerinin bol bol gosterilmesi ise ayri bir guzellik. boyle bir dizinin gunumuz hukumetinin zamaninda yayinlanabilmesi buyuk bir cesaret ornegidir. emeklerine ruhlarina saglik. muhakkak izlenmeli.

not: star tv'de tv araciligi ile izleyemediyseniz izleyemediginiz bolumu yayinlandiktan sonra 7 gun icerisinde startv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz. 7 gun icerisinde izleyemediyseniz o zaman ücretli olarak blutv'ye muracaat etmelisiniz. yapim ekibi interneti o kadar siki kontrol altina almis ki, hicbir bolumunu herhangi bir dizi sitesinden izleyemiyorsunuz.
kurbanlikkedi
'' börü '' takip etme listeme aldım güzel olduğunu dizi sever kişi ve kişilerden '' börü '' izlememi ve keyif alacağımı dile getirebilirim .
simplist
final niteliğindeki sinema filmini izledikten sonra dizi olarak yayınlandığını öğrendiğim yapım.
Doğal olarak kafadan finali izleyince insanın konuyu toparlayabilmesi çok da kolay değil. internette önceki bölümleri izlemeye niyetlendim ama, ücretli platformlar dışında bulunması oldukça güç. yılmadım, aramanın gücüne inandım ve bölüm bölüm de olsa farklı farklı kaynaklardan (kimi arapçaı, kimi korece altyazılı) buldum izledim. sondan başa doğru izlemiş oldum bir anlamda. Gayet de başarılı buldum, tavsiye edilesi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol