bilgi sözlük online games basketball grubu

0 /
independence
az once tarafimdan kurulan grup.

http://www.onlinegames.com adresinde bulunan enfes bir basketbol oyunu icin olu$turdum bu grubu, nicklerimizle girip basket ati$lari yapalim, en iyi kim basket atiyormu$ gorelim amacindayim. salakca olabilir ama egleniyoruz i$te.
civeng
son saniyede attığım basketle 2.liğe yerleştiğim, bundan sonra hep oynayacağım oyunun sitesinde bizim grubumuz.
independence
yatmadan once biraktigimda birinci sirada pa$alar gibi duruyordum, bir kalktim altinciliga du$mu$um. ustelik birinci siradaki her kim ise nicki bile yok, hani o derece mutevazi. neyse bir yemek yiyeyim de alirim yine birinciligi.
independence
192. bilmemkaci bir turlu gecemedigim grup. yok o degil de esasen kendi rekorumu da gecemedim henuz ki o da sanirim 120. kusur. onu gecemeden nereye geciyorum 192. kusuru ohoo.
independence
lan o kadar oynuyorum oynuyorum, az once kendi rekorumu da egale ettim 114.94 puanla 9. luga ancak yukselebildim. 1. ligi goturen ki$i 192.09 la cidden super bir derece yapmi$, bu puana yeti$ebilmek icin hemen hemen hic bo$ atmamak lazim ve atilan basketlerin de sahanin ta diger ucundan ve deliksiz olarak girmesi lazim. i$imiz zor, cok zor.
independence
birinci ki$inin halen kimligi mechul ama feci onde. 5. sirada orqn var, ben 12. siradayim ama o aralarda birisi var nicki bir garip, tum siralamalar da ona ait. sozluk nickleri haricinde nicklerle girince karizma yapildigini zanneden guruh, bilin ki buyuk yanilgi icerisindesiniz.
afgan
onlayn monlayn anlamamak ben. gelin gerçek hayatta maç yapalım uygun bi mekanda kafanıza kafanıza vurayım.
orqn
birinci olmamam için elinden gelen her şeyi yapan oyun.sürekli potanın dibinden atışlar yaptırıyor bana.onlardan da fazla puan alamıyorsunuz tabiki.yoksa uzaklara koysa topu,rekor mekor bırakmayacağım ortada ama koymuyor işte.
orqn
çin halkının desteğini arkama alarak 4.sıraya yerleştiğim oyundur.fakat gelebileceğim en son nokta burası gibi görünüyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol