bilgi sözlük nargile zirvesi

0 /
laughter
eğer gerçekleşirse gelmeyi had safhada isteyeceğim ve fakat şehir durumundan katılamayacağım zirve. aslında nargileye yatıya gidilir amaaaaaa...
independence
birilerinin organizasyonu altinda gercekle$tigi taktirde katilabilecegim zirve. hep sigara hep sigara nereye kadar, arada nargile de lazim tabi. ordan da bir bara akilir, super olur.
nickten yana sansim yok
kafamdaki mekânı yukarıda söylemiştim. beyazıt’ta çorlulu ali paşa medresesi isimli yer. fotoğraflarına şuradan bakabilirsiniz:

http://tinyurl.com/y9jtd43

kesin gelecekler arasında mutant var ve ben varım şu anlık. gelmek isteyen kişiler söylerse ortak bir tarih belirleyip gitmekte kendimizi yetkili kılarız. gideceğimiz yer nargile mekânı olduğu için hâliyle kapalı bir mekân değil. fakat yine de çok soğuk değil közler ısıtıyor ortamı.

narin kaba etlerimizin donmaması için akşam değil de beyle saat 3-4 gibi buluşulursa rahat rahat oturulur. istenirse daha da erkene alınabilir. benim önerilerim şimdilik bu kadar.
elma sekeriiii
tam saati ve tarihi belli olsun dedigim zirvedir.

ona göre de yazarlar i$lerini ayarlar gelirler. $ehir dı$ından da gelecekler olabilir sonucta.
mutant
kadıköyde bulunan fokurtu nargile cafenin bahçesinde bulunan localardan birine grup halinde gidebiliriz. locada kendi halimize kimsenin gürültüsünden etkilenmeden, kimseyide gürültümüzle rahatsız etmeden daha çok eğleniriz diye düşünüyorum. tabi illaki fokurtu olacak diye bi kaide yok. geleceklerin durumu ve istekleride göz önünde bulundurulup ona göre yer seçim yapılır.
nickten yana sansim yok
demek oluyor ki elimizde 3 yer var:

1. beyazıt-çorlulu ali paşa
2. kadıköy-fokurtu kafe
3. taksim-kallavi

lan benim gibi hayatı kararsızlıklar silsilesi içinde geçmiş adama bu yapılmaz ki. zirvenin fikir babası olarak mekan seçimini size bıraktım. bana her türlü uyar.

ne biçim organizatörsün demeyin hemen. ya da deyin lan, hattâ ilk ben diyorum:

ne biçim organizatörsün ulan kendim! tü allah cezanı...
mitili
çarşambaya kadar olursa katılabileceğim zirve. benden mahrum kalmak istemiyorsanız çarşambaya kadar ayarlayın.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol