bilgi sözlük chat aparatı

0 /
independence
sozluk icin faydadan cok zarar saglayacagi ve guvenlik endi$esi ta$idigimdan oturu bu aparati az once iptal ettim.

aptalca bir fikirdi zaten.
independence
bu ozellik daha once bir kere aktif edilmi$ ancak daha sonra guvenlik kaygilari sebebi ile hepten iptal edilmi$ti. son gunlerde sozlugun ivme kazanmasi sonucunda basit bir yazilimla guvenlik riskini de sifira indirerek yeniden i$leme koymayi du$undum. bir iki saat icerisinde hazir olacagini du$unuyorum.
instrument
kullanıma tekrar açılmış olan aparattır. yine yapanın edenin eline zihnine sağlık. güzel olmuş. kullanalım kullandıralım. girip geyik yapalım. zaten ne bok yiceksek geyikten başka. öperim.
nickten yana sansim yok
"asl pls?" muhabbeti yapılmıyor burada. zira jedimiz istediğimiz kişiyle nezih bir restoranda bir buluşma ayarlıyor. parayı da inanır mısınız kendisi karşılıyor. valla çok seksi bi aparat bu.
zotac
mükemmel bir eklenti. düşünsenize;
sözlüktesiniz ve sözlük yazarları ile yazışıyorsunuz, başlık ile alakasız entry yazmama kuralı yok, forum tadında cümle yazma diyen yok, hatta imla kurallarının bile mına koyabiliyorsunuz. çok rahatlatıcı bir yer olmuş.
hele instrument pembe yazı rengi ile katılırsa, geceleri de daha bir zevkli olacaktır. yakında video eklentisi filan da olur buna demedi demeyin.

edit: turuncu renk benim kimseye vermem.
sipsi
#983498

demiş değil mi chrome ile kullanma diye. hayır bu zorlama niye ben onu anlamadım. neyse, ben bütün yazarlar adına denedim ve diyorum ki ’chrome ile kullanmayın.’ güvenilir biriyim, öperim gıdıdan..
independence
chorme kullanicilari icin hicbir zaman herhangi bir duzenleme yapilmayacak bu aparatta. kullanmak isteyen bir zahmet browser degi$tirsin, daha sorunun ne oldugunu bile bilmiyorum.

ve son olarak bir yazilimci mi tum browserlara uygun bir sistem tasarlamalidir, yoksa browser ureticileri ortak bir lisan bulup onu mu uygulamalidir, vicdaninizla ve icinizden cevap verin.
independence
milletin toplanip sozlugu tamamen salladigi olu$um. demi$lerdi o zaman kimse entry yazmaz diye, ben de o zaman sozlugu kapatirim chat acik kalir demi$tim. hakli ciktilar valla.
zotac
böyle toplanıp akşama kadar saçma sapan şeyler konuşulan acayip bir yer.
ne zevk alıyorlar anlamadım, böyle küçücük bir pencerede.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol