bilgi itiraf

bir entryi okurken o entryde bir harf yanlış yazılmışsa inanılmaz sinirleniyorum. yani belki ben de yapıyorumdur zaman zaman ama başka biri yapınca daha da bir deliriyorum. mesela hızla entry yazarken yazar ’elma’ yerine ’emla’ gibi bir şey yazıyor, kaydetmeden önce de okumuyor büyük ihtimalle. o zaman hemen berbat oyu veresim geliyor. itiraf ediyorum çoğu zaman da veriyorum. pişman mıyım, bilmiyorum.
cok zaman saat 06:00 sularinda yatip saat 12:00 sularinda kalkiyorum. kalktigimda sozlukte kimi zaman en son benim yazdigim yaziyi goruyorum, 6 saat boyunca kimse zahmet edip bir $eyler yazmami$ oluyor ya, monutore kafa atasim geliyor. hatta sanirim bir kac kere attim ama uyku sersemligi i$te, net hatirlayamiyorum.
geceleri uyuyabilen bir insan olmadığım için herkes uyuduktan sonra çoğu zaman 6-7 saat boyunca tek başıma duruyorum. o dönemde bazen sesimi duymak istediğim için kendi kendime ’ses’ diyorum, rahatlıyorum. delirmiyorum hayır, insanın kendi sesini duyması da bir ihtiyaçtır.
her yeni gune "bugun sigarayi birakacagim" diye ba$liyorum, yatmadan once 2 paket sigara bitmi$ oluyor. bu da boyle bir animdir.
her ak$am i$ bitiminde sozluk icin yeni bir kod yazayim, bir $eyler degi$ik olsun diye du$unuyorum, kodu yazmaya ba$layip daha ucuncu satirinda birakip "uzerinde biraz daha du$uneyim" diyorum, o oyle kaliyor. bilgisayarim bildigin kod coplugu, her taraf ba$lanmi$ ancak bitirilememi$ asp kodlari ile dolu.
yalnız kalınca kendi kendime konuşuyorum. konuşmak muhabbete dönüşüyor kimi zaman. kendime bir içki de ısmarladım bugün ama ciddi bir şey yok sadece arkadaşız..
di$lerimi fircalarken her biri ile ayri ayri ilgileniyorum, canim benim falan diye $evkat gosteriyorum her birine. gecenlerde bir tanesine piercing taktiracaktim hatta, di$ci koltuktan kovdu beni.
kadinlari seksi buluyorum, i$ yerindeki masasinin uzerinde ayna olsun dildo olsun hic farketmez. bu anlamda erkeklerden tiksiniyorum, allah belanizi versin hepinizin.
bir şey yapmadığım halde her bi boku ben yapmışım gibi davranıyorum çoğu zaman.. etrafımdakiler de yiyo bunu.. ben mi çok akıllıyım onlar mı gerizekalı anlayamıyorum..

not: üff çok pis açık verdim.
geçen gece duvarlara çarpa çarpa tuvalete gittim uyku gözlerimden akıyordu ve ben klozetin üstünde uyuya kaldım kaç saat uyudum bilmiyorum...ne kadar kepaze bir insanım ben ya...
yeni nesil miyavlar gibi konuşan ne söylediği anlaşılmayan kız tipine sinir oluyorum. geçen metrobüste böyle konuşan birini cama yapıştırıp saçını yolmak, ağzının ortasına yumruk indirip, bu sırada da ne diyon sen düzgün konuş lannnn!!!! demek istedimmm. istedim. istedim. fena halde hemideee!!!
0 /