bilgi bot

ludingirra
sözlüğün ebesi olmasından şüphelendiğim, interaktif programlarda kullanılan bildiğimiz bot ise, bir nevi program, yazılım, insanımsı şey ya da her neyse işte ondan. insan kılığında bişey. entry kasar da bu, aman diyim.
imphotep
"bilader,wat iz dı matriks?" sorusuna sevimsizce gülümseyen ajanlardan birisidir.kendini kopyalaması ile sözlüğün sonunu getirebilecek derecede tehlikelidir.bir an önce seçilmiş bilgici bulup "kung fu" öğretmek gerekmektedir.sonra "zion" başlığında sıkışır kalırız mazallah..
ludingirra
sözlüğün, canının istediğine görünen caponumsu ugandalı hint asıllı siyahi pigme-aborijin karışımı zebanisi. abazandır, öyle sanıyorum ayar verilme aşamasında bot olayım derken yanlışlıkla göt olmuş bir bottur. mümkün mertebe sözlükte yalnız kalınmaması gereken yaratık! allah muhafaza, müsait yerde gördüğü bilgici "merve’yi tavla" tarzı bir muhabbetle bayması muhtemel! hatta, sabaha karşı 4 suları namusuylan at koşturan bilgice "hey bebek, üzerinde ne var? hadi senle şöyle elele götü büzüp gevşetmek ve deveyi hatunuyla götürmek başlıklarına akalımmı " şeklinde bir mesaj attığı rivayet ediliyor. erkek-hatun dinlemiyomuş bu! bilemiycem, ben rastlamadım, rastlarsam pöykürür, götüne şemsiye sokarım, bilsin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol