ben sevişmediklerim ve diğerleri

goetica
19 ya$ında bir hatun ki$inin her gün ya$adığı cinsel deneyimlerini, yattığı erkeklerin özelliklerini aktardığı bir blog sitesi. pek eğlenmekte kendisi. allah arttırsın.

http://im19andisleptwith16men.blogspot.com/
independence
yurdum kizinin cinsellige henuz adapte olmaksizin, daha dogrusu henuz cinselligi ya$amaksizin, "bunlari yapabilseydim nasil olurdu acaba?" du$uncesi ile kaleme aldigi ve yurdum erkeginin ciger pe$inde ko$an kedi misali bu fantazilere yorumlar yaptigi bir blog olmu$ kanimca.zira taksim mc donalds’in tuvaletinde sevi$meye kalkan hatunu once garsonlar alir yerler sonra kasiyerlere paslarlardi.

ha suriye pasaji mumkun ama.ust katlara insan erkek haliyle cikmaya korkar.
totik
uzun uzun inceledikten sonra bu blog sayesinde çirkin erkeklerin iyi seviştiği yakışıklı olanların büyüklük ve erken boşalma problemleri olduğu kanısına varmak üzereydimki daha önemli bir şeyi farkettim bu sınıflandırma sayesinde. yazanın ciddi kötü bir tecrübesi sebebiyle erkekleri küçük görme çabalarının olduğuna ya da bir erkek olduğuna kanaat getirdim.
salome
bu hatun bile kendi icinde celisiyor. "bile" diyorum zira (gercek olduklarini farz ederek) yasadiklarini blog halinde anlatmayi, paylasmayi hic de tuhaf, etik disi, ahlaksiz veyahut abartili bulmamis. fakat kendine gelen maillerden birine, ki hatunla iliskiye girmeyi teklif ediyor, " ’cok kisi’ ile yatmis olabilirim ama fahise degilim" tarzi bir cevap vererek hakkindaki butun olumlu goruslerimin uzerine koca bir bardak soguk su dokmustur. "16" kisi ile yatmis olan bu "avrupai"! hatun bu rakami "cok" olarak nitelemekte fakat "ben dunyanin en dogal seyini yapiyorum hoslandigim adamlarla yatiyorum ve bunu yaziyorum" edalarinda feci hedonist ve "medeni" bir hava yaratmakta ironik bir yan bulamamistir." e bu celiski degil de ne ufaklik" demekte bir sakinca gormuyorum. yeni nesil bile bu ulkede medeni veyahut avrupali gibi olmanin dejenere olmak ve populer kulturun "post" getirilerinin kurbani olmak ile ayni manada oldugunu zannetmekte, cok acidir ki.son olarak bol sans diliyorum bu prezervatif kullanmadigi cok acik genc kizimiza.
independence
ab’ye giri$ biletimiz olacak bu hatun, ben oyle goruyorum.akabinde melissa p kivaminda bir dunyaya acilim yapat, tam olur.bir yandan da suriye pasaji’nin sponsorlugunu da alabilirse paraya para demez kanimca.

ab’nin bizden en fazla istedigi fakat bunu dile getirmektense icten ice oyunlar oynadigi durum nedir? ahlaki erezyon.eh bu hanim kizimiz da turkiye’de ya$anilan ahlaki erezyonun internet sayfalarina en somut izdu$umu oldugundan hareketle, ab’nin bizden isteyecegi daha fazla $ey kalmami$ olsa gerek.nitekim bu hanim kizimizi izleyerek ayni yoldan ilerleyecek pek cok ki$i olduguna ben eminim.

eh hadi buyurun ab’ye.
angelus
şahsımdan da bahsedildiğini görünce bir miktar dumura uğradığım sayfa olmuştur. allahtan fena şeyler yazılmamış, referans olarak kullanılabilinir.
eddie zero
’bu blog, olası blogger hizmet şartları ihlalleri nedeniyle gözden geçiriliyor ve yalnızca yazarlara açık. bu blogun yazarı olarak görünmüyorsunuz.’ şeklinde bir uyarının çıktığı blog

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol