bay tahmin

fofay
tv8’de yayınlanan iddaa programımı yoksa komedi programımı belli değil,tek bildiğim video paylaşım sitesinden programın bölümlerini izleyip yarılmama sebebiyet vermesidir.murat özarı ve fikret engin adlı iki futbol adamı şansal ve erman ikilisini çoktan sollamışlardır benden ayakta alkış kendilerinde..izleyicilerde programı gülmek için izlemektedirler.
sadece bir tanesi için;
http://tinyurl.com/yus484
brozek
fikret engin ve murat özarı nın başrollerini üstlendiği iddaa programi olarak gözüken ancak stand komedi programıdır.programı komik yapan ise seyicilerin surekli dort banko istemesinin yanı sıra ise komik ihtiyaclarıdır.aşti de mahsur kaldım 4 banko maç verir misiniz ve dogalgaz bitti 1 aydır yıkanmıyorum 4 banko mac verir misin,fikret abi?benim şu an ilk aklıma gelenler.
orqn
programı sunanların her bolumde en az 150 promıl alkollu olduguna ıddıaya gırerım.futbolu seven sevmeyen herkes ızlesın zaten konu bı yerden sonra futbolun da dısına cıkıyor. avrupa yakasında, beyaz show da ne kadar gulunuyorsa bu programda da o kadar gulunebılır..
tacican
bir ara ard arda 4-5 hafta kuponları tutmuştur. program sırasında gelen kupon istekleri ve mesajlar alkış alması gereken cinstedir. izlenesi gerek bir geyiktir.
orqn
televizyondaki en komik programdır. canın sıkıldığında internetten eski bölümlerini aç izle. gülme garantini ben veriyorum. futbol içerikli görüntüsü seni aldatmasın. programın futbolla uzaktan yakından alakası yok.

birazdan tv8 ekranlarında başlıyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol