batman

0 /
lothar
turkiye cumhuriyeti vilayeti. hemen hemen butun insanlari kan emicidir. geceleri gokyuzu yardim mesajlari icin kullanilan spot isiklarinin goruntuleriyle dolar. oyle ki su siralar bos bir yer bulup yardim istemek imkansizdir ve yardim mesaji kira bedeli yuksektir.
xmen
turkiyenin guneydogusunda yer alan petrol sayesinde il olmus,tek sosyal faaliyeti kiraathanede 1001 oynamak olan sirin mi sirin bir sehri
made in heaven
3 gun surdurulen operasyon sonrasinda olu ele gecirilen 6 terorist’in cenazesini almak ve basin aciklamasi yapmak isteyen kalabalik bir grup ile polis arasinda sehrin gobeginde cikan olaylarda 1 kisinin oldugu ilimiz.
bilgirgin
batman begins filminin devami olarak cekilecek olan filmde ,gotham sehrine saldirmaya karar vermis el-kaide militanlarina karsi savacakmis.
batman in yazar ve cizer kisisi frank miller,maceranin konusunu bu gunlerde yasanan olaylara tepki olsun diye tasarlamis.
tiryaki
insanlığın en eski yerleşim birimlerinden biridir. sahip olduğu tarihi değerlerin yanısıra yüksek graviteli petrol rezervleriyle her sene türkiye ekonomisine hatırı sayılır derecede katkıda bulunan bir şehrimiz.
benim ya
frank miller ´in babasi oldugu esrarengiz bir o kadar karizmatik cizgi kahramandir. hikeye gothan city ´de gecer. gothan city ´nin inanilmaz gotik bir sehir olmasida ayri bir tattir. sinema filmeri yapilmsitir. uyarlamalarda bu rol en iyi michael keaton ´a oturmustur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol