bana kim oy verdi butonu

max
olması gereken butondur bence sözlükteki. kendisinin oy verdiğinin bilinmesini istemeyen yazarlar için benim oy verdiğimi bilmesin tarzında bir opsiyon sunularak gayet hayata geçirilebilir bu buton.kimse zor durumda kalmaz. sözlük için yapılırsa bu tarz bir çalışma şahsım adıma çok memnun olurum ama bu butondan çok daha önemli bir eksiklik var sözlükte o da başlık içinde arama yapabilmemizi sağlayacak bir buton. eksi sözlükte var bu buton ve yazarlar için çok yararlı olduğu kanaatindeyim. umarım sözlük yönetimi bu çalışmalara yakın bir zamanda başlar...
mitili
aslında sözlükte var olan buton. nerede olduğunu bilmiyorum. indy güzel kafayla eklemiş heralde sözlüğe. sordum o da bilmiyorum dedi.
deborah
bu buton sayesinde yaşınılabilecek diyaloglar:

#00000 id li entry başlık x nickli şahıs,yazan kişi y:

dostunuz zannettiğiniz ama arkanızdan vurabilen şahsiyettir kendileri.ve olaylar gelişir:

x: neden öyle yazdın?
y: verdiğin seri eksileri kasdetmiş olmayayım sakın?
x: ama ama.....

#782161 nolu atasözleri cüz 3.

sipsi
şu anda çok ihtiyacım olan buton. kimler var başlığı altına kopyala yapıştır yöntemiyle girdiğim tanıma muhteşem oyu veren bilgiçi sabahlara kadar öpmek istiyorum, bu kadar da açık sözlüyüm.
sipsi
gerçekten rica ediyorum şu butonu. bir insan bu kadar yalvartılmaz ki.. bana berbat oyu verenleri görmek falan da değil isteğim. tam tersi. bazen neden oy verildiğini anlamıyorum ve yazara sormak istiyorum ’neden?’ demek istiyorum, ’neden neden neden??’ ’neden #885674 nolu tanımıma muhteşem oyu verdin? neden ha neden?’ bir de daha önceden #878407 nolu tanımımda görüldüğü üzere independence’a sabahlara kadar öpücük sözüm vardı. bu bilgiçi de es geçmiyorum tabi ki. ama korkuyorum.. bu gidişle sonum iyi değil. ergen bir yazarımız ise öpüşmek başlığı altında verdiğim dersleri okumadan gelmesin.

(bkz: herşeyin hayırlısı)
independence
platinium hesap sahibi sozluk yazarlarinda gorunen buton. misal lazaroni bastirdi parayi aldi platinium hesabi, simdi kendisine kim oy vermis, kimler dişi kimler erkek, kimler musluman kimler ateist, hepsini goruyor.
nevermore
ıslevi gereksiz butondur. takip edeni takip ederim mantığı gibi, +1 vereni +1 lerim ya da eksiyi vereni eksilerim zıhniyetinde olan populasyonun turemesine sebep olabilir. bu da objektiflikten uzaklastirabilir degerlendirmeleri diye düşünüyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol