balık burcu erkeği

0 /
goetica
balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. başına buyruk yaşamaktan keyif alır.
balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. art niyetli değildir. insanlara kolayca güvenir.
balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.aşk onun için çok önemlidir. aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.
balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

melankomik
balıklar kesinlikle çekilmez değildirler ama onları yeterince tanımayan insanlar tarafından sürekli bu gibi sözlere maruz kalırlar, çünkü onlar çok karışık çok kararsız insanlardır, iç dünyaları sadece sizin değil, kendilerinin bile asla tamamen keşfedemeyeceği kadar büyüktür. evet alıngandırlar sizin aklınızın ucundan bile geçmeyecek bir şey, tek bir sözünüz onların alınmasına neden olabilir. ama kendini yeterince tanıyan bir balık bunun da rahatlıkla üstesinden gelebilir.. sıkıcı mıdırlar? eğer onları yeterince tanımıyorsanız evet. çünkü genelde içlerine kapanık olurlar, bütün balıklar da bu çekingenlik vardır, bir şekil de hissedersiniz bunu, düşüncelerini herkesle paylaşmazlar. ama arkadaşlarına karşı da o kadar açıktırlar, aslında konuşmayı çok severler onların her konu hakkında söyleyecek bir şeyleri vardır ama siz onları genelde suskun, dalgın görürsünüz. konuşturun işte be daha ne diyeyim. en büyük özellikleri karmaşık olmalarıdır, balık zodyaktaki son burç olduğu için tüm burçlardan özellikler taşır, bir ikizler ya da kova burcu gibi değil, birbirlerine hiç benzemeyen insanlar çıkabilir bu burçtan. ve kim ne derse desin en büyük özellikleri aşırı derecede duygusal olmalarıdır. hele ki bir de yükselen de balık ya da yengeç ise ağlamak için her zaman ama her zaman bir neden vardır. ya ben 1 haftadır ağlamıyorum ağlamam lazım gibi..

balık burcunun cinsiyeti dişidir. balık kadınları her daim sulu gözlü olurlar, hepsinde biraz anne şefkati vardır. ama özellik en çok balık erkeklerini etkiler, onlarda da biraz dişilik vardır. (en çok gay in balık burcundan çıktığı da maalesef doğrudur, e olsun o kadarlık) ama bu onları genelde daha sempatik, ilgi çekici yapar yapar, sevmeyenleri yoktur. ayrıca kimse kadın ruhunu onlar kadar anlayamaz.
ama ne kadar konuşursak konuşalım ne kadar yazarsak yazalım onları tam olarak anlatamayız biz.. siz en iyisi onları kendiniz tanıyın, siz onlara bir adım giderseniz, onlar size iki adım gelir..
melankomik
sevgililerini kıskandıkları zaman gözleri kararan kendilerini kaybeden içlerine kapanan ama yine de bunu söyleyemeyen insanlardır bunlar. anlamak da zordur tabi..
burblec
balık burcu erkeği iyi niyetlidir. hiç ard düşüncesi yoktur. herkesi olduğu gibi kabul etmeye alışıktır. en şaşılacak durumlarda onun kılı bile kıpırdamaz.vurdumduymazdır,hayalperesttir.ailesine evine düşkündür.balık burcu erkeği romantiktir.birazda kıskançlık vardır ama belli etmezler...
karpuzz
yorarlar insanı resmen.
hele o sizi sevmiş siz sevmemişseniz daral gelir her an etrafınızda biri. sevmeye anlmaya çalışın kısa yoldan çünkü bu kadar zariflikleri,anlayışlı olmaları, iyiliklerine karşılık vermemek kendinizden nefret etmenize bile sebep olabilir.
sevdiği kadını dünyanın en mükemmel kadını hissettirmeyi çok çok iyi becerirler yeter ki siz onu tanıyabilin.
ayrıca ne yaparlarsa yapsınlar bütün kötülükleri sadece kendilerine yaparlar, sizin bir telinizi bile incitmek istemezler.
defrost
bir defa balık burcu erkeği hayatta bulunmaz severse tam sever ve sahiplenir ama en sonunda darbe alan tarafta olurlar her zaman karşısındakine inanmak isterler, her zamanda kolay atlatılırlar...
melankomik
ne sevdi mi tam sever, ne de fedakarlık yapar. çok bencildir bu. kuyruğu sıkıştı mı biraz vıyk vıyk vıyk diye kaçmasını da bilir. aynı anda 17652162 kişiye de aşık olabilir. kafam girsindir hepsine.

oh be.
goetica
ota boka kavga çıkarırlar,ota boka ağlarlar,ota boka karı$ırlar.

iyi yönleri yok mudur?tabi ki vardır..

hic bir burc da olmadığı kadar sadıktırlar,derdinizi anlarlar,anlayı$lıdırlar,balık burcu erkeği olan bireye alı$tığınızda bir daha ba$ka kimseye onlar gibi alı$amazsınız..
kurabiye
anlaşılması zor erkeklerdir. neye ne zaman alınacakları ya da kızacakları belli olmaz. eğer bir konuda size karşı suçlularsa bunu asla bilemezsiniz, çünkü ya üzerinize fazla düşerek ya da sizin suçlu olduğunuz eski konuları açarak bu durumu kapatacaklardır. çoğunda şeytan tüyü mevcuttur, bağlanıverirsiniz farkında olmadan. hatalarından dolayı özlerinde fazlaca suçluluk duygusu hissederler, ama bu duygunun esiri olup göt yalama huyları yoktur. hayata dair, sebepsiz çekip gitmeleri sonra tekrar geri dönmeleri vardır bunların. o dönemlerde onlara hiç elleşmemek gerekir. bırakınız gitsinler tiplerdendir bunlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol