aysel tuğluk

0 /
independence
su anda Kocaeli Kandıra F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu durumdadir kendisi. annesi vefat etmis, ozel izinle cezaevinden cikarak annesinin cenazesine gelmis. bu arada cenazeye mudahale eden tasli sopali bir grup cenazenin ankara'da defnedilmesini engellemis. simdi cenazenin tunceli'de defnedilmesi bekleniyor.
elma sekeriiii
kendisi pkk’lı katillere sarılınca siyasi cevrelerce kınanmıs en buyuk tepki ise bulent arınc’tan gelmisti. kendisi buna cevp vermis:

"ben sarılmalar konusunda bir suç işlediğimi düşünmüyorum. biz gerillayı da doğru anlamalıyız. biz gerillayı anlamadığımız için mesele ortada duruyor. terörist dediğimiz için 30 yıldır memleketin ne hale geldiği ortada" dedi. tuğluk, kendileri dahil bütün siyasetçilerin yaşanan çatışmalarda payları olduğunu da öne sürerek, "siyasetçiler çözüm üretmediği için o gerilla o dağda duruyor, o asker de orada duruyor" diye konuştu.
komple teorisyen
başkan yardımcısı olduğu oluşumun genel merkez binası önüne parkettiği aracının camları kırılırak cep telefonu,usb belleğivb.eşyaları çalınmış kişi.sonrasında heralde tokatladığı polise koşmuş,hımmm.habere yorum yapanlardan biri hırsızlara bellek için bin dolar teklif ediyorduhımmm.
independence
12 haziran secimlerinden once yaptigi konu$malarda teror orgutu propagandasi yaptigi gerekcesi ile, hakkinda 33 yila kadar hapis cezasi istenen dava acildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18967856.asp
sizofrenhukukcu
2011 seçimlerinde de bdp milletvekili adayıdır. bugün ki açıklamasında ’kötü şeyler olacak’ diyerek siyaseten anlamsız vecizelere yer vermiştir.

http://tinyurl.com/6c8fxxh
sysyphus
bu ülkedeki barış ortamının inşası için büyük katkı yapabileceklerdendir ahmet türkle birlikte.ama sürekli bu fırsatlar kaçırılıyor
independence
anayasa referandumu ardindan ahmet türk ile birlikte meclis ba$kanligina milletvekilliklerinin iadeleri icin ba$vuruda bulundular ancak hukukcular bu durumun cok da mumkun olmadigi konusunda hemfikirler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol