author

independence
ek$i sozluk hesabini kapatip itu sozluk’e gecmi$, yazik etmi$. okuyorduk lan gule oynaya. sikti amdi gottu bilmedigimiz milyon pare kufur ogrenmi$tik kendisinden. serserilik hayatimiza inanilmaz katkilari olmu$tu.

sayesinde sokakta yururken omuzuma carpan bir bireyin anasina sovebiliyorum artik. eskiden olsa soyleyecek soz bulamaz tiris tiris yururdum yoluma.
independence
soylenilene gore yeni romanindan zaman bulabilirse bilgi sozluk’te de yazmaya ba$layacakmi$ kendisi.

edit: soylenilene gore dedigim, kendisinin soylemidir bu.
johncoffey
hani tmm, gerçekten de belaltı konuların bokunu çıkarmıştı artık, zaman zaman tespitlerine katılsam da o eşsiz üslubu yüzünden bir hayli itici görünüyordu. ama nedense, işte alışkanlık böyle bir şey, bikaç gündür ekşi’de onun entarilerini arıyor gözlerim. adam kimilerine göre aşırı saçma biriydi ama zaman zaman öyle tespitler yapıyordu ki "hakkaten de doğru ya" demekten kendimizi alamıyorduk. neyse ekşi sözlükten uçurulmuş sanırım, şimdiden birileri onun tahtına göz dikmiş gibiydi. bakalım zaman neler göstericek.
hayalbaz
sivriköşe’de yazmaktadır.
söylemleri ve anarşizan yazıları bu ülkeye ve insanlarımıza(üstelik sözlüklerde yazan ve yeterince özgür düşünceli oldukları sanılan genç insanlara) bir kaç numara büyük gelmiş yazardır. severim kendisini ama nasıl bir ülkede yaşadığını iyi düşünmeli bence.
sözlüklerde ilk harcanmaya çalışılan kişidir aynı zamanda.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol