aslan burcu

0 /
spoiled
kisiliginde canliligi,yasam gucunu,ihtirasi,yigitligi ve asaleti temsil eden,yuruyusu,canli hareketleri,sicakligi, saglam ve sakin gorunusu ile taninan,asla kendisinden supheye dusurmeyecek guclu bir yapiya sahip olan ve son derece sicak kalpli kimselerin burcu.
imgoindeeperunderground
burcu isimli kisiye gaz vermeye yarayan cumledir "aslan burcu, sen kesin yaparsin bunu, kesseler acimaz, yuru be" seklinde tamamlandiginda tam tesekkullu gaz cumlecigi haline gelecek ve etkisini kisa surede gosterecektir.
abyss
kendini begenmis, luks duskunu, otoriter, girdigi ortamda hemen dikkati uzerine ceken, liderlik ozellikleri bulunan, yardimsever, sicakkanli burcum. ayni zamanda fiziksel ozellikleri: yasadigi bolgeye gore degisen ama genelde acik kumral ya da sarisin, uzun boylu, gozleri iyi goren, kalin kemikli, gur ve dalgali sacli insan tipi.
palovera
yonetici gezegeni:gunes
element:ates
nitelik:sabit
ugurlu sayilari:5
gun:pazar
ugurlu tasi:elmas
renk:sari, turuncu
tarot karti:kader carki
hayvan:aslan, kedi
bitki:ay cicegi, kirmizi gul, orkide
kiymetli tas:kedi gozu, pirlanta, altin
kiymetli maden:


isimsiz kahraman
gösterişi çok severler ve oldukça şık giyinirler.zevklerine çok düşkündürler.
açık sözlü ve dürüsttürler.şayet bir amaçları varsa onu elde etmek için her yolu denerler,savaşta herşey mubahtır misali.ve istediklerini elde edene kada savaşırlar.oldukça inatçı ve hırslıdırlar.istemedikleri şeyleri ona asla yaptıramazsınız.çok gururludurlar.pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar.
öfkesi yakıcıdır ama çabuk sakinleşirler.kin beslemezler.
amaçları herşeye ve herkese hükmetmektir.herşeyin mükemmelini isterler.
paraya önem vermezler ve oldukça cömerttirler.
bidaha oku
arabalarda benzin deposu vardır ya; bu burcun kadınlarındada ego deposu vardır. bu depo dolduğu sürece işlerler, ışıldarlar. bu "ego deposu"nun sürekli doluma ihtiyacı vardır. yoksa her an mavi ekran verirler!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol