alorarola

0 /
elma sekeriiii
kendisini medeni cesaretinden dolayı kutlarım. sözlügümüze renk getirmi$tir. burası herkese açık bir olu$umdur en nihayetinde. iyi ki buradadır.

ho$ gelmi$ sefalar getirmi$tir.
akhillius
#895988 burdaki kelimenin nasıl bir şey olduğunu aratmak için gıgılladım fakat bir şeycik çıkmadı. gıgılın bile veri tabanında olmayan bir bilgiye sahip olduğu için kendisini pek bir kutlar arkasından "ne imiş bu kelimenin anlamı" deyip söz hakkı doğurtabilmek istiyorum. evet istiyorum. evet.
alorarola
rrrr harfleri baskın italyancanın elbette, pekala sonra olur gibisinden kullandığı cevap repliği. kelime kökü alora’dır. rola ise uyağıdır.
alorarola
yazılışı ve tersten okunuşu itibariyle aynı kelimeyi söylettiği için, tarafımca önümden konuşanı tersimden de görünerek sözümün arkasındayım şeklinde manalaştırarak kullanma gereği duyduğum adamdan rumuzum.
bitterend
eşcinsel ve bunu bağıra çağıra duyuran yazar. "tuttuğu takımı bağıra çağıra duyuran yazar", "en sevdiği dizinin figüranının anasının kızlık soyadını bile sözlüğe yazan yazar", "en sevdiği şarkıcıyla ilgili günde yüz entry giren yazar" dan farklı bi muamele görmesi gerçekten düşündürücü.
esrakesh
kendisine de daha önce söylediğim gibi durumu olağanüstü bir hal ifade etmemektedir sözlükte.. yalnız kendisine yapılan eleştirilerin eşcinsel kimliğiyle alakalı olduğu yanılgısına düşmesin kimse. kendisine yapılan her yorum tüm eşcinsellere mal edilmemelidir. kendisi ya da onu savunanlar da bu yanılgaya düşmezlerse sevinirim..

zira bu başlık altındaki her entry sadece alorarola ile alakalıdır. bunu diger eşcinsellere atfetmek popülistlikten başka bir şey değildir.
alorarola
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırmadan genelleneme yaparak cevap veren homofobik heteroseksüel yazarlara heterofobice cevap vererek, heteroseksüellerde eşcinsellere karşı homofobi oluşturuyor iftirası atılan günah keçisi eşcinsel yazar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol