alexander rybak

melankomik
avrupalı eblek genç kızlar sayesinde 2009 eurovision’da norveç’i açık ara farkla birinci yapmıştır. ikinci bir edward cullen vakası. tip de benziyo valla.
lost kidy
5 yaşından beri müzik yapan, kendi bestelerini seslendiren, belarus kökenli 4 yaşında ailesiyle norveçe taşınmış annesi ve babası da müzisyen olan, hem keman hem de piyano çalan norveç’in önemli sanatçılarından.
nedensiz yere ülkemizde negatif karşılanmış, eşcinsel olduğu yolunda söylentiler çıkmıştır.
inanıyorum ki tipinden öte müziği ile bu kadar başarılı olmuştur.
independence
cok yaki$ikli bir cocuk ama $imdi allah icin.

bir suc i$leyip ogretmeni tarafindan tahtaya kaldirilmasin diye sevimlilik yapan ogrenci sempatikligi var cocukta. bu da nasil bir tanim olduysa artik.
laughter
harry potter’a benzeyen çocuk. iyi bakın benziyo. tez vakitte kendisini harry potter ve bilmemne filminde görmek istiyorum; harry’nin sihirli keman çalan arkadaşı alex olarak.
independence
az once 2009 eurovision $arki yari$masinda birinci geldigi $arkinin videosunu yeniden izledim de hakikatten haketmi$ eleman. durmadan siritmasi da guldugu zaman a$iri bir sevimlilik kazandigindan olsa gerek. kemani ile yapmi$ oldugu sahne showu da ayri bir guzeldi. bak nerden aklima geldiyse $imdi bir sene sonra.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol