akıllı erkekler

kalia
beraber oldukları kadının mutluluğunun aslında kendi huzur ve mutlulukları olacağını bilen erkeklerdir.
adrenokortikotropik
akıllı insanların penise sahip olanlarına verilen isimdir. vajinaya sahip olanlarına ise akıllı kadınlar denir. isteğe göre akıllı bağyanlar, akıllı dişiler ve hatta bazı yörelerde akıllı karılar demek mümkündür lakin konumuzun bunla alakası yoktur.

akıllı erkekler de akıllı dişiler gibi, kendine bahşedilmiş zekayı kullanarak dünyaya bakışını geliştirebilmeyi, olaylara farklı açılardan bakıp zor durumları kotarmayı, istediğini elde etmeyi becerirler. yaşamaktan zevk almasını bilip, kendilerini sevdirmek istedikleri kişilere sevdirmeyi çok da iyi becerirler. asla herkesin sevdiği tipler değillerdir zira bünyenin gereksiz kişiler tarafından sevilmesinden dahi rahatsızdırlar, sevgi kelebekliğinin lüzumu yoktur. şimdi dağılın lan.
totik
aklını hangi amaçla kullandığına bağlı olarak sınıflandırılabilecek erkeklerdir. aklı hatun götürmeye, yenisini bulup eskisini kandırmaya, kısaca kadınlarla kafayı bozmuş olanları akıllı sayarsak sayı yükselir. bu tiplere akıl fikir dileriz, geriye kalanlara da sabır dilenmelidir, bilindiği gibi azınlıkta kalanlar acı çeker.
elbereth
bütün erkekler akıllıdır bence, önemli olan aklının ne kadarını ne için kullandığıdır.

erkeklerin bencilliklerini ve başlarına buyruk davranmalarını akılsızlık olarak yaftalamak doğru değildir, onlar yaratılıştan gelen defolar, akılla alakası yok.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol