ahmet mümtaz taylan

orqn
gazze de yaşanan olaylar üzerine üzüntüsünü belli ederken; ’bütün savaş gemilerine işemek isterdim.’ diyerek,bu konu üzerinden bile espri yapılabileceğini göstermiştir.
laughter
adını sen koy filminde çok başarılı bir performansı izlememize vesile olmuş büyük adam. hafif kafadan sıyrık ama kardeşi için elinden geleni yapmaya çalışan ağabeyi harika oynamıştır. sağolsundur. varolsundur.
independence
komedi dükkanı’nin son bolumunde konuk oyuncu olarak yer aldi, karakteri de kasabanin $erifiydi. oyun esnasinda agzindan du$urmedigi ve cak cak cignedigi sakiz eger oyun geregiyse amenna ama yok kendi oz istegi ile cignemi$se o sakizi oyun boyunca cok ayipti. muhtemelen oyun geregiydi ama oyunda da oyle bir gereklilik goremedim esasen. hangi kasabanin $erifinin agzinda saatler boyu cignedigi bir sakiz gorduk ki bu zamana kadar.
soluk benizli zenci
kendisiyle, eşinden ayrılmadan bir hafta önce konuştuğumda diziden ayrılabileceği izlenimine kapıldığım tonton insan. görüşleri eleştirilse de söylediklerinin arkasında dağ gibi duran adam.
independence
twitter sayfasinda cezaevlerinde ya$anan aclik grevlerini gun gun sayiyor. umudum o dur ki bugune kadar topraga du$en $ehitlerimizi de bu $ekilde saymi$, onlar icin de bu kadar uzulmu$ olsun.
independence
hurriyet gazetesinde gecici olarak konuk yazar falan sanmi$tim kendisini, meger hep yaziyormu$.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25029704.asp?yazarid=454

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol