afm sinemaları

passive
41 yıllık bir geçmişe sahip olan, türkiye’nin en eski ve en yaygın sinemalarından biri.. geçtiğimiz günlerde rus alfa grubu’nu ait velios şirketine 28.5 milyon dolar bedelle satılmıştır.

umarımhttp://www.afm.com.tr/ olan adresini de http://www.afm.com.ru olarak değiştirmezler ve bir türk sinema şirketi olarak kalmaya devam eder. en azından değerlerini korusun o da yeter bize..
independence
kantinleri ya da bufe mi diyorsunuz i$te onlari cok pahali. doritos kivaminda orta boy paket halinde satilan bir $eyler var yaninda eritilmi$ peynirle ve onun yaninda da boyle milk shake gibi buzlu meyve sulari var ve ikisi 18 lira. olm ben 18 liraya kebap yiyorum yaninda salata yiyorum ve corba iciyorum, ayran da cabasi. bir ba$ka hesapla bir barda 3 duble raki iciyorum ki bak tek raki demiyorum duble raki diyorum yine ayni parayi oduyorum. ne sikimden bufe lan onlar.

bir de sinemanin en azindan profilo’da ki afm sinemasinin klimalari cok iyi degil. yaz sicaginda o klimalarin cali$masi halinde dahi terledim ben, ustelik kisa kollu bir tshort ve bir bermuda ile gitmi$tim sinemaya, tam yazlik kiyafetleri yani. ona ragmen terledim, olmadi boyle.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol