addicted to pain

0 /
sukela
bugün 300000 numaralı entryi giren bilgiçtir. tebrik ediyoruz.
inanmazsanız bakın #300000

edit:ayrıca hoşgelmişler.
melankomik
sırf içime kalmasın diye söylüyorum; entrylerini sevdiğimi belirtmek istediğim bir yazardır. bilmiyorum ya da bugün bana hep güzel entryleri denk geldi..
sukela
iyi bir dj olmasının yanı sıra güzel bir ses tonu olması ve isteklerimizi çalması da iyi özelliklerinden ayrıca.
schenardi
dj olunmaz dj doğulur dedirtecek bir anons tonuna sahip kişi. "harcanıosun sen internet üzerinden yayınla falan git bi yerde radyo programı sun para kazan" dedim anlatamadım kendisine.
totentanz for eidola
kendisi hakkında üçüncü kez entry girmem sozluk yazarları tarafında aramızda kanunsuz bir ilişki olduğu anlamına gelebilir ama değil bu çocuğun sesi süper. eş dost akraba ile beraber güzellikle dinleyebileceğiniz muhteşem dj.
constantin
sen varsan herşey tamam sen yoksan herşey eksik...

bazen düşünüyorumda beraberdik die mi özlüyoruz ortaokul sıralarını? ve bu güne kadar geçen günlerin herbirinin özlemini yükleyerek, özleyeceğimiz günleri yaşıyoruz... bu özlem hiç acı veremeyecek çünkü biz yıllar sonra yine o çocukluk yıllarımızdaki anılara bi bira eşliğinde güleceğiz.

kıbrısa, mersine beraber olduuğumuz heryere birlikte anlam katmaya dvm edeceğiz senle...

sevdiğimiz kızların peşine beraber düşeceğiz yine birimiz arkadan gaz vercek birimiz jestlerini serecek hatun kişinin önüne.
ama ne var biliyomusun hiç kimse okulun orta yerine asmak için bi pankart hazırlamıcak yaratıcılığın doruklarına çıkılmıcak ve hiç bir lahmacun da o okul yolundakinin tadını vermeyecek

en güzel aşklarıda beraber yaşamaya dvm edeceğiz kardeşim.

yeterki onursuz olmasin aşk...


melankomik
sol framede ismini bu kadar çok görünce öldü sandığım yazar. meğerse ölmemiş, dj olmuş. ne diyelim, geçmiş olsun. yok o başın sağolsun muydu. işte herneyse..
pelagehatun
ailecek dinlediğimiz, beğendiğimiz bilgi radyonun süper diyceylerinden biridir kendileri. benim istediğim parçayı çalarak beni pek sevindirmiştir..
goetica
ben "radyocu olcam ben heheeeyt" diye gezerken bilgi radyoda sesini duydugum o an beni kendi sesimden nefret ettiren sesine hasta olunası dinlenesi insan evladı.cok sevdik onu biz.

entry i yazmadan edit:an itibariyle müqüe ve bana vega-iz bırakanlar unutulmaz calarak gonlumu fethetmi$ insan evladı bu bide.
karpuzz
anonsları anaslarından daha iyi olan çok başarılı bir yazar.

edit: simdi düzeltti jedi hatasini bütün ayari kaçti,olmadi.
unutmamak ve unutturmamak adina ben yaziyorum. jedinin yazdigi bundan önceki enrtyde anonslari yerine anaslari yaziyordu. ben de tutamadim kendimi ondandir yani bu entrynin hikayesi, öyle saf öyle temiz. edit entryden uzun oldu ama can sagligi artik.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol