acun ılıcalı

0 /
cocabora
erkeklerin en cok olmak istedigi adam.cat pat ingilizcesiyle(bu arada ingilizce ogretmeniymis) olup olmadik ulkelere gidip o plaj senin bu bar benim diye gezip,ustunede para aliyor...
laluska
şu dünya üzerinde en çok kıskandığım ve yerinde olmak istediğim kişi. hem şöhretlisin, hem dünyayı geziyosun, paranı ödüyolar üstüne para veriyolar, ve yaptığın iş sırf eğlence, gece kulüpleri, bikinili kızlar ve deniz güneş kumsal. çat pat ingilizcesiyle çıktı, kaç sene oldu şimdi düzeltti biraz tabi, helal olsun diyim daha ne.
wigwam
şu sıralar,survivor,fear factor gibi insanları saçma sapan şeyler yapmaya iten programların da sunucu ve yapımcısıdır kendisi. illa "anne ben marjinal program sunuyorum" havasına sokacağı yayınlar buluyor kendine...yazıktır bu insanlara. hem çıkıp kendini madara ediyorsun,hem de çiğ et,çöp,kurt murt yiyorsun.. ne iştir anlamadım.
independence
bugun bizzat $ahit olduguma gore kendisinin seyircisine zerre saygisi ve sorumlulugu yok.

$oyle ki.

var misin yok musun isimli yari$manin yari$macilarindan biri benim yakin akrabam.yari$macilarin aile bireyleri de yari$ma esnasinda yari$macinin yaninda oluyor ki yari$maci darda kaldigi zamanlar akrabalarina fikir dani$iyor.dolayisi ile ben annem dayim diger dayim suru sepet yari$ma programindayiz.kendimi dahil ettim gerci ama ben saat 15:00 de gidecegime saat 23:30 da gittim.

fakat annemlerden duyduguma gore yari$ma saat 12:30 da ba$layacak diye insanlar dikilmi$ler studyoya ve yari$ma saat 15:30 da ba$lami$.

sebep?

acun efendi oglen uykusunu seviyormu$ ve o sebeple programa gec gelmi$.ben alakali programin sadece bir bolumun bitip diger bolumun ba$layacagi esnada oradaydim ve o esnada bile 10 dakika civari olmasi gereken ara takribi 1,5 saat surdu.

sebep?

acun efendi beklendi.

eh dogal tepkim annemi kolundan tuttugum gibi studyoyu terk etmek oldu.
anemon
"var mısın yok musun" isimli, şu aralar da suyu çıkan programın sunucusu yanılmıyorsam da yapımcısı. hamdi beyin cemalini de bi türlü göremedik ama neyse. vardır bundada bir hayır.
rockcucocuk
şu anda var mısın yok musun adlı programın yapımcısı ve sunucusu olan şahsiyet engelli vatandaşlarımız için düzenlediği yardım geceleriyle gözüme girmeyi başarmıştır
independence
christina aguilera’nin var misin yok musun isimli programa cikmasi sonucunda, ingilizcesi hakkinda cok net bir fikre sahip olduk kendisinin. acun ilicali’nin ingilizcesini ingiltereli birisinin anlamasi bir hayli guc, anlayacak ki$inin ya turk ya hindistan’li ya irak, iran, suriye yahut arabistandan gelmi$ olmasi gerekiyor. bu ingilizce ile ingilterede bakkaldan ekmek isteyemez, ister de bakkal anlamaz. ancak kagida yazmasi lazim.
imphotep
kendisine "holding holding.." şeklinde telkinde bulunan afrikalı hayvan bakıcısına, " vat kaynd of holding abi?" diyerek çemkirmiştir kendileri yusuf yusuf sesleriynen..
hera
amcası erzurumdan akp milletvekili olunca bir anda yıldızı parlayan, calisan kadinin masumiyetinin kayboldugunu savunan bos kafalı iki kelimeyi biraraya zor getiren programcı bozuntusu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol