abazan

0 /
most wanted duygu
libidosu pek bi yuksek sahsin aldigi sifat.beyinlerinde fazla testestoron bulunur bunlarin.gunde 4.3 milyon kez fantezi kurma yetenekleri vardir.hayata gelis amaclarinin uremek cogalmak oldugunu dusunen androidlerdir.
hea buraya mi yaziyoruz
efenim öyle birşey düşünün ki ..

-9 ay canavar gibi gezdirsin.
-başarmak için , evereste çıkmak kadar enerji gerektirsin.
-sonucları hayatınıza mal olsun.

işte bunları üstümüze yıkabilmek için , tanrının insanları sex ile kandırması , bu tip insan modeline hak vermemi sağlamıştır.

(bkz: allahın bize verdiği en güzel nimet)

yine aynı prensipten hareketle , abazan insan modelinin kız arkadaşının olmaması , çirkin olması , ezik olması gibi önyargılar yanlıştır.

abazan insan , hayat anlayışını ne olursa olsun değiştirmemelidir.

haklı mücadelesinde zaferler elde etmemesi içten bile değilgir.

(bkz: abazan hareket engellenemez)
(bkz: abazan konseptini değiştirmeye çalışmak)
akasha
libidonun yüksekliğinden ziyade açlık ve bastırılmış güdülerle alakalıdır. şovenist yurdum insanının sadece erkeklere malettiği ama kadınlarda da gayet rahat gözlemlenebilen, türk erkeğidir olur öyle diye karşı cinste alışılan ama kızlarda görüldüğünde feci mide kaldıran özelliktir ayrıca.
loly pop
açık chat ortamlarında bolca gördüğümüz karşı cinse ahlaksızca tekliflerde bulunup nerdeyse pc le ilişkiye girecek olan seviyesiz insanlar.
cyranonunburnu
bir hayat tarzı. genelde erkeklerde görülür ama abazan kızlarımız da mevcuttur. abazanlık iki ana grup içinde incelenmesi gereken bir olgudur. bunları aşkın abazanlık ve içkin abazanlık olarak adlandırmayı öneriyorum.

aşkın abazanlık; bireyin hayatını aşan, onu sarmalayan kozmik bir varlık döngüsüdür. kişinin sevişgenliğe geçmeden önceki orasını burasını kurcalayan şapşal (keşif dönemi) formatıyla vücut bulup yıllar sonra yaşamsal gücün vücuttan çekilmeye başlamasıyla tamamlanır. bireyin hayatını kapsayıcıdır, birey ondan uzaklaştığını düşünse de ortadan kaybolmaz. içinden gelinen ve geri dönülendir.

içkin abazanlık ise aşkın abazanlıktaki bilinç boşluğunun doldurulmuş halidir. kişi keşif döneminden sevişgen döneme geçmekte bir takım sıkıntılarla karşılaşır. bu sıkıntıların sonucun da kişinin kafasında yarattığı sevişgenlik arkaik bir ülküye dönüşür. bu hayal artık varolan sevişgenlik çeşitleriyle tatmin edilemez hale gelmiştir. kişi abazanlığı içselleştirmiştir. sevişgen dünyada aradığını bulamayan abazan bir tür meditasyon olarak tanımlayabileceğimiz masturbasyonla kendi gerçekliğini yaratma yolunu seçer. içkin abazan artık kendi kozmik evrenindeki ruyalarla yaşar gerçek dünyayla sadece görsel bir ililşki kurar. aradığı birtek şey vardır kusursuz masturbasyon. onu bulana kadar sayısız kere denemekten asla yorulmaz. fakat içkin abazan da sonunda aşkın abazanlığa bir başka deyiş ile kaynağa geri dönecektir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol