aa sen daha lost izlemedin mi cidden tarikati

independence
anavatani amerika’dir bu tarikatin.amaci lost ogretisini tum dunyaya yaymak ve izlemeyenleri de tarikatin muritleri arasina sokmaktir.bu ogretiyi yaymak ve muritlerine yeni muritler katmak icin pek cok yol denenir bu tarikatta, ancak birincil yontem lost izlemedigi izlenimine kapilan insanlara "aa sen daha lost izlemedin mi cidden?" sorusunu yonelterek ki$inin icerisinde bir merak uyandirmaktir.bu soruyu da oyle bir ses tonu ile sorar ki, sanki birey lost izlemedigi icin hayatin anlamini yitirmi$, ancak lost izlerse hayatina yepyeni anlamlar katacakmi$ gibi hisseder.
aello
bir de bu tarikatın "ay beğenmediğine inanamıyorum!" diyen kısmı vardır. bu şahıslar lostu utanmasalar hayat felsefesi olarak ilan edecek kişilerdir. ne var yani? beğenmiyorum ben, çok mal bir maceralar serüveni. tekdüze bir noktadan girip işin bokunu çıkardı dizi resmen, tam bir amerikan klişesi benim için. insanalrın üstüne resmen psikolojik baskı yapar bu tarikat.
angelus
günde 2/3 defa müritleri ile karşılaştığım tarikattır. her seferinde "izlemedim lan a.k." diyorum, sonuç alamıyorum; yine karşıma çıkıyorlar.
akhillius
çok gerekli bir eylemmiş gibi lost furyasına hiç girmemiş bir kişi için sarf edilir. çünkü orda hayatın sırrı veren düdük makarnaları varya. ondan. evet.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol