90 yıllık chp iktidarı

babayorgun
malum kesim tarafından söylenen, bir çivi bile çakmadığı iddia edilen ama kanıtla dediğin zaman "ne kanıtı re rö rö, cehape zihniyeti" bilmem ne denilen iktidar süreci. ya bakıyorum bakıyorum 90 seneyi geçtim 45 bile bulamadım.

buna karşın kaynaklara ve geçmişe baktığımızda chp'nin 25 yıllık kesintisiz bir iktidarlık süreci var. bu süreçte de açtığı fabrikalar, eğitimde yapılan reformlar, halkı bilinçlendirmek için kurulan enstitüler ve gelişmek adına yapılan tüm adımlar ortadadır. bunlara elinin altında internet, telefon, bilgisayar olupta erişemeyen, erişmek istemeyen veya işine gelmeyen, chp hiçbir şey yapmadı diyecek kadar yalakalar ve zır cahiller ise maalesef bir türk gençliğinin zihnini uyuşturmuştur.

chp'nin kesintisiz 25 yıllık iktidarlık sürecinde, gelişmek adına yapılan tüm adımların yanında, birinci dünya savaşının yaraları sarılmış, ikinci dünya savaşı atlatılmıştır. türkiye'nin şahlanma dönemi tam olarak budur.

ne yazık ki mevcut yandaş medya, yapılan bütün algılar türkiye seçmeninin %50'sini başarılı bir şekilde chp'ye düşman etmiştir.

hala daha 90 yıllık diye zırvalayanlar, koalisyon dönemlerinde sağ partileri hedef olmaktan çıkartıp sol partilere tekmeyi vuranlar, yapılan iyi şeyleri görmeyip "tüp, su, yağ" diye zırvalayanlar bilsinler ki, araştırmak çok güzel bir şeydir. gerçeği farketmek ise daha güzeldir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol