31

0 /
31subat
hakkinda en cok spekulasyon yapilan guzide sayilarimizdandir. kendisinin konu hakkindaki fikri merak edilmektedir. sesli olarak soylenildiginde herhangi bir sayidan farksiz oldugu halde cagristirdigi baska seylerden dolayi cevrede tebessumlere yol acar. acilen yeni bir imaja ihtiyaci vardir. yalnizca asal sayi olmasi onu kurtarmamaktadir. devletimiz olaya el atsindir, el atmisken de... e sey pardon gene hep 31 yuzunden oldu. ya lanet bi sayidir iste.
maliyeci
lisede zayif aldigim yazililarin genelinde aldigim not.bir donemde 3-4 kez olunca ister istemez adiniz cenabete cikabiliyor.
kurabiye
2 ile 1 i toplayıp, sonra da 10 la çarpıp, üstüne de 1 koyduk muydu tamam olan sayıdır.ayrıca kendisi asaldır ve de tersinin uğursuz olduğu söylenir.
mutant
02.02.2010 tarihi ile girmiş olduğum yaş. ne yazık ki artık 31 yaşındayım. soranlara yaşımı söylemeye utanıyorum. bir sene nasıl geçecek bilmiyorum.
delirtmeyinlanbeni
itiraf com’dan:

kardeşimin son günlerde zayıfladığını gören annem haliyle "oğlum hayırdır hasretlik mi çekiyorsun?" diye takıldı. babamın yorumu anında geldi. "ben onun ne çektiğini çok iyi biliyorum."
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol