3 mayıs 2008 louandreassalome floydian evliligi

0 /
floydian
canımdan çok sevdiğim lou´mla hayatlarımızı birleştirme kararımız, eğer başka birileri elini çabuk tutmazsa sözlüğün ilk evliliği olacaktır.

yer: beşiktaş evlendirme dairesi
saat: bilahare açıklanacaktır

tanışmamıza vesile olan sevgili independence başta olmak üzere tüm sözlük ahalisini aramızda görmekten mutluluk, sevinç, coşku ve daha bir dolu şey duyarız.

(bkz: 3 5 8)
deepblack
bir sözlük için olucak en güzel şeylerden biridir bu heralde. çocuklarının adının bilgi ya da bilgiç olması dileğiyle, mutluluklar.
goetica
facebook aracılığı ile öğrendiğimiz üzere bu güzide çiftimiz evlenmi$tir. allah bir yastıkta kocatsın diyor gözlerinden öpüyoruz.

facebook sen nelere kadirsin.
independence
kimi $eylerin tersligi var.

eger birileri bilgi sozluk’te tani$ip bu sayede evlenmi$lerse, resimlerini facebook’a koymadan once gelirler "biz evlendik" diye bize bildirirler yahut entry yazarlar, biz de buyuk bir mutlulukla tum bilgi sozluk ailesine bu durumu duyurur ve evliliklerini kutlariz.

ancak bilgi sozluk’te tani$ip, burada a$ik olup, burada evlilik tohumlarini atip, evlendiklerini ancak bir rastlanti sonucu facebook’ta ogreniyorsak, bu durumda bilgi sozluk gibi bir yerde bunun duyurusu yapilmamaliydi.goetica’nin duygusalligina geldi bu da.

bir laf vardir.sen beni say ki ben seni sayayim.

tum bu yazdiklarim hiyerar$ik sebepler ile alakalidir, sozluk ile alakalidir, $ahsim ile alakali degildir.

$ahsi goru$ume gore de umarim omur boyu mutluluk icerisinde ya$arlar, evlerinden kavgalar gurultuler huzursuzluklar uzak olur.

$ahsim adina tebrik ederim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol