3 mart 2007 beşiktaş galatasaray maçı

0 /
betterman
yerlerde sürünen süper lig in kader maçlarından derbylerin favorisi olmaz ama evsahibi avantajını kullabilirse bjk ye biraz daha şans vermek hayal olmaz.
nick nicki nickince
berabere bitmesini şiddetle temenni ettiğimiz maç olsa da berabere olsa bile fener’den bi sikim olmayacağı için oturup keyifle izleyeceğim maçtır. tek temennim dostça ve adına yakışır bir derbi olması, topun da adaletli davranmasıdır.
myysteriouss
beşiktaş’ın kendi seyircisi önünde kazanması gereken ve kazandığında lige iyicene havlu atmasını önlemesi muhtemel maçtır. dileğimiz yenmesidir tabi artık evinde oynuyorsun yen bi zahmet!
passive
eğer sahaya galatasaray’in son haftalardaki formsuzluğundan faydalanabilecek bir beşiktaş çıkarsa beşiktaş’ın farklı kazanacağını düşündüğüm önemli maç.ama beşiktaş her zamanki gibi bu fırsatı elinin tersiyle iter ve bu da galatasaray’ımıza yarar...
toxin
beşiktaş kötü oynasa bile taraftarının iyi oynatacağı maçtır kolay kolay bu taraftarla inönüde kaybetmez beşiktaş bu haftada çok rahat şekilde galatasarayı yenecektir.
kenz
bir fenerbahçeli olarak gönlümün berabere bitmesini istediği maçtır. bununla beraber beşiktaşın iç sahadaki süper oyununu ve galatasarayın hem deplasman fobisini hemde düşün performansını göz önünde bulundurursak beşiktaş bir adım öndedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol