21 şubat 2008 bayer leverküşen galatasaray maçı

sepulturk
federasyon’un yaptığı dengesizlik yüzünden galatasaray sağ bekinin büyük ihtimal sabri’ye olmadı song’a emanet edilecek maçtır. ayrıca galatasaray her zamanki gibi oynayıp rakibine iyi basabilirse maçı kazanması çok rahat olacaktır zira son izlediğim bütün maçlarında çok kolay pozisyon vermekte leverkusen.
van ness
içimdeki his kıçımda patlamaz ise g.saray turu atlayacaktır. leverkusen de balon gibi geldi ama kendi sahalarında çok etkililermiş o çok ayrı.
van ness
leverkusen 3-0 önde. mehter takımı gibi çıkarsan böyle olur sayın kalli. karşındaki takım konya spor değilmiş. yazık ya.
mad
ilk yarısı 3-0 bitmiştir.

şimdi şöyle birşey var. ne serkan çalık sağ kanat oyuncusu ne de barış sağ bekte görev yapabilen bir futbolcu. sen bu ikisini aynı anda oynatırsan takımdaki organizeyi bozarsın. uğur sakat, oynamıyor anladık. e be kalli orda daha önce metz’te de sağ bek oynamış song’u koy. olmadı song’u stoper oynat emre sağ bek oynasın. saçma sapan defans hatalarıyla durum 3-0 haline geldi. hem de sadece 9 dakikada. ayıp!

hakan, hakan.. 15 haftada 2-3 gol atar 5 hafta garantiler oynamayı. ayhan belli ki önceki maçlardan görüldüğü kadarıyla formsuz hala. barusso diye vahşi bir şey kiralandı, koy onu. adamın kondüsyonu yerinde. hadi oynatmıyosun, yıllardır almanya’da futbol oynamış lincoln denen daha galatasaray’a geldiğinden beri bir gram faydası dokunmamış futbolcu var onu oynat. takımı tanıyor, ligi tanıyor. bi ihtimal yararı dokunur. napıyorsun kalli anlamadık?

bir şey daha var ki şuana kadar uefa kupasında kendi sahasında daha galibiyet dahi alamamış takımdan çok fazla şey beklenmemeli. kolay görünen gruptan saçma saçma futbol oynayarak 4 puan alabildi bu takım. ve orta halli bir fransız takımı olan bordeaux takımına muhtaç bir şekilde gruptan çıktı ki çok yazık!

skor 3-0, burdan maç döner mi normalde? evet döner. döner de afedersin bu takımla nah döner.
passive
feldkamp’ın mutlak gol bulması gereken bu maçta, avrupa tecrübesi olmayan emre güngör, aynı tip futbol oynayan iki önlibero ve iki kanat oyuncusuyla çıktığı, dolayısıyla tam anlamıyla sıçtığı maçtır. yedek kulubesinde bekleyen oyuncular ise rigobert song, shabani nonda, ahmed barusso ve cassio lincoln’dur.. ben başka bir şey diyemiyorum.. yazık oldu.

edit: an itibariyle sabri girdi oyuna.. tamam çevirir galatasaray bu maçı kesin.. kesin 3-16 biter.
sepulturk
el sikiyle gerdeğe girilmez mottosunu bizlere bir daha gösteren maçtır. zaten utancımdan yerin dibine girmiştim galatasaray’ın gruptan nasıl çıktığını öğrendiğimde, üstüne bu müthiş oldu. bütün mahareti takımı gençleştirmek sanan sayın kalli’ye de buradan saygılarımı gönderiyorum.
melankomik
bir konyaspor taraftarı olarak videolarını şu an youporn’a koymakta olduğum maçtır.

türk takımları artık şamar oğlanı olarak görülüyor sağolsunlar..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol