20 haziran 2008 hirvatistan türkiye maçı

ankakusu
türk milli takiminin, hakemler ile rakiplerini yendikleri 3. maçtir. kendi tarzimizi yakaliyoruz sanirim önce gol yenecek sonra allah ne verdiyse diyerek oynanancak.

nerede misses next match’lik adam var onlara sittiri boktan bir kart verildi. ha bizde baya mal gibiydik gerçi. yahu ben geçen maça inanamiyorum buna nasil inanacagim? yok kardesim, bizde sampiyon sansi var...

rüstü kötü oynamamis ama nerede çikmasi gereken top varsa çikmamis, çikmamasi gereken bir topa ise, tam bir davarlik örnegi göstererek çikmis ve hayalleri yikmistir. hakem bir kaç kez son düdügü çalabilecek iken çalmamis ve golümüz gelmistir. sanirim simdi bahse konuk düdük münasip bir yerinde ve osurdukça ötüyor.

efendim, maçi bir çok kisi ile ayni anda izledigimden olsa gerek golü yiyince insanlarin dagilmasi hayallerimi iyice yikti. bende tam gidiyordumki gol geldi. onlarca insan delice binaya dogru geri döndü. bu sirada iki kaburgam kirildi, dizim incidi, kafam koptu, sesim kayboldu...

penaltilara kalinca yenecegimizi anladim. hirvatlar moralman çokmüstü. modric’in penaltiyi kaçiracagi da belliydi. en azindan ben biliyordum.

bir de hirvatlar din adami getirmisler kampa. din ve inanç hakkinda konusmuslar. bizde olsa...

maç bitti... herkes çostu... groningen’in en büyük meydani, meydan olali böyle bir gün görmemistir herhalde.

bir de, bilhassa hollandali spikerlere kapak olmustur umarim.

ek:bir de maç sonu sakasina, ’hakemin anasi hirvat’ herhalde demis, az önce ise bunun ciddi bir iddia oldugunu ögrenmis bulunmaktayim.
bonus:http://img411.imageshack.us/img411/1469/captdb4079f4c8314b75909tq4.jpg
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol