11 haziran 2008 isvicre türkiye maçı

0 /
sepulturk
euro 2008’de ikinci grup maçımız ve zannımca en zor geçecek maçımızdır. zira ev sahibi ekiple oynaycağız ve ev sahibi ekipler her zaman seyirci açısından itelenir, gidebildiği kadar götürülmesi istenir. hayırlısıdır.
carderplanet
türkiyenin turnuva ev sahipleriyle oynadığı maçlarda aldığı galibiyetler (belçika 0 türkiye 2 euro 2000, japonya 0 türkiye 1 2002 dünya kupası, güney kore 2 türkiye 3 2002 dünya kupası) göz önüne alındığında kazanması muhtemel ve gerekli olan maç.
igor
kisa zaman sonra baslayacak ve bizim icin dananin kuyrugunun kopup kopmadigini tespit edecek mac olacaktir.
elma sekeriiii
oyuncular yagmurla birlikte yerde olu$an su birikintilerinden dolayı bol bol kaymakta, topu tam olarak kontrol altında tutamamaktadırlar bu maçta.
dccl
2-1 türkiyenin üstünlüğü ile sona ermiş karşılaşma. atılan 3 golü de türk futbolculardan gelmiştir pek bir hoş olmuştur.
igor
son dakikaya kadar diken ustunde izledigimiz macta sevinen ve rahatlayan taraf biz olduk. hala umudumuz devam ediyor. tebrikler milli takim.
angelus
bir takım orospu çocuklarının şehri bir anda teksas a çevirmesine neden olmuş olan maçtır.

ps: lan eleştiri yapacam derken kişilik haklarına saldırdım ibnelerin. bak yine öyle oldu a.k. lan bak yine. neyse. evet.
serpens
fatih terimin basın açıklamasında "tuncay bizim için çok iyi bir oyuncu ve görüldüğü gibi çok güzel oynadı hep koştu buda fiziksel durumumuzun ne kadar iyi olduğunu gösterir" cümlelerini söylemesiyle bilimum kötü söz ve hakaretin ağzımdan çıkmasına neden olmuş maçtır.peşinden gelen kahkaha fırtınasını bende anlamadım.

redhair
bu geçen maçta türkiye yenilecek diye iddiaya girip yaşadığı memleketin sırtından para kazanmaya çalışanlara kapak olsun.helal olsun millilerimize.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol