1 ekim 2020 bilgi sözlüğe reklam eklenmesi

independence
kimi kendini bilmezler de durumu su sekilde izah etmisler.

merhaba.
ülke ekonomimizin şaha kalktığı şu günlerde paraya kulluk eden bizler, banka hesaplarımızın üzerine dolar üzerine euro katabilmek adına seneler sonra sözlük'e reklam almak zorunluluğu hissettik. sözlüğün kimi giderlerini(arabamı üst modele taşımak, villama ek havuz yaptırabilmek vs.) karşılayabilmek adına aldığımız bu reklamlar sizi rahatsız edecek boyutta ise lütfen direkt olarak şikayette bulunun, yeterli çoğunluk sağlanınca(3 kişi kdar) reklamları yayından kaldırırım. yahut bireysel olarak reklamlardan kurtulmak isterseniz chrome adguard eklentisi de kullanabilirsiniz. harika iş görüyor.

teşekkürler keyifli entryler.

powered by independence.
independence
cok sacma sapan reklamlarin cikmasi, cikan reklamlarin alayinin rusca olmasi, rus yazarimizin bulunmamasi dolayisi ile kullanici dostu bir reklam olusturulamamasi, yatay reklam alaninda gerizekali bir sekilde dikey reklam cikmasi ve tum bu kosullarım yazarlari rahatsiz edecegi anlasilmis olup reklamlar kaldirilmistir.

daha once de belirttigim uzere sozluge katki olmasi amaci ile reklamlari ozel olarak tiklamak isteyen arkadaslarimiz, cok daha derli toplu, anlamli ve kullanici dostu reklamlari http://bilgisozluk.net adresinde gorup oradan tiklayabilirler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol