armes

neden kimse yazdıklarıma bi yorumda bulunmuyo diye hayıflanan ve kendi açtığı başlığa kendi hakkında yazı yazabilen ilginç hücrelerden oluşmuş kişi.
(bkz:uzaylı)
(bkz:anne bak ufo)
kendim de yeni geldiğimden eski mi yeni mi bilgiç olduğunu çözemediğim bu yüzden hoşgeldiniz diyemediğim ama bunu telafi ederek geç kalmamış bir hoşgeldiniz demek istediğim kişi. hoşgelmiş bilgiç.
hoşgelmiş 2.nesil bilgiç kişi..nasıl olduysa farkedilmemiş ve kendi başlığını kendisi açarak sesini duyurmuş bilgiçdir ayrıca.
yaklaşık bir ay içinde bitirmesi gereken onlarca işi bir an önce bitirmek için bilgi sözlüğe fazla vakit ayıramayacak olan,bunu nasıl yapacağını kendi de bilmeyen kişi.
bir radyo yayını sırasında farketmeden kalbini çıt diye kırdığım yazar arkadaşım.kendisinden affına sığınarak özür diliyorum.sanırım beni yanlış anladı.ama kendimi kötü hissettim.umarım kendisine ilk hoşgeldin dediğim zamandaki hislerini yeniden anımsar benim için.

(bkz:özür dilerim)
muhsabedeki bütün hesap kodlarını yazmaya başlayan ve bu sebepten aklını yitirmesinden korktuğum yazar. zira 900’e kadar yolu var bu işin.
hakkında ilk görüşlerimin olumlu oldugu kanısına vardığım ve bana ilk hoşgeldin diyen yazar vefayı hakediyor doğrusu.
müzik zevklerimizin uyuştuğu, ayrıca radyoda bu gün bana özel yayın yapan yanakları sıkılıp öpülesice şirine.
an itibari ile cani olduğunu kabullenen ve ’’beni cani yapanlar utansın’’ diyen bilgicimiz.o da ’’bir zamanlar melekmiş’’ .ayrıca beyanlarına göre karşı cinsler yüzünden bu hale gelmişmiş.
addicted:lan olum armes seni kız sanıyolarmış lan huauhauhauh.hatta bununla da kalmayıp benle çıkıyo sanıolarmış uhauhauhauhau yarıldım ya

armes: hahahahaha çok iyiymiş de bi konuda yanılmamışlar ben erkek değilim zaten :)

addicted: hönk!?!?!?! bi saniye yüksek müsadenle aşağıda dumur olmak istiyorum;

ughwduqgueougefoufuojeuwfgoufgwruwgb
cugrıfejp0ır
huwrfwrouuovhrg:s

oha!

edit:kim olduğunu söylemedim.
0 /