confessions

scalet

- Yazar -

  1. toplam entry 408
  2. takipçi 8
  3. puan 9270

bilgi günlük

scalet
bugünde dolarları bozdurmadim sözlük. ınatla 3.80 bandını aşmasını bekliyorum. 3.14 den aldığım dolarları bozdurmayacagim. adimi anfiye verseler bile bozdurmayacagim. onun disinda bildigin gripten yatak döşek oldum sözlük. sauna ve spa yapayim düzelirim dedim iyice boka sardim sözlük.
selam ve dua ile.

ekşi sözlük

scalet
askerlerimizin yakılmasına en yoğun tepkiyi eksi verdiği için ve tv kanallarını aradıkları için önlem olarak önce twitter, facebook ve youtubeye erisim engellendi sonra da eksiyi kapattilar. sabah 5 gibi açıldı tekrar.

22 aralık 2016 ışid'in askerlerimizi yakması

scalet
videoyu izlerken ağladım. ıçim sizladi. sonra tum sosyal medya calkalaniyorken tv de hiç bir haber yoktu. hemen doğuş medya grubunu aradım. olayı aktardım. telefondaki bey tsk ya da devletin resmi organlarından bilgi dogrulanmadikca bunu haber yapamayacaklarini belirtti. cnn turku de arayanlar olmuş ama telefondaki kadın tsk ya sorun diye sinirlenip kapatmış. bize ne suriye den. bize ne suriye halkından. ülkeye doldurup huzurumuzu kaçırdığıniz yetmedi de şimdi askerlerimizi mi ölüme gönderdiniz? alın size yeni türkiye!!! eserinizle gurur duyun.iki tane leopar tankini kaptir işide, türk bayrağını ayaklarının altında ezsinler, 16 tane sehit haberi gelsin el bab tan, iki askerimiz diri diri yakilsin, iki askerimizin kafasina kursun sikilarak sehit edilsin,siz oturun maç izleyin. bravo!!!

two girls one cup

scalet
bir kere seyrettim. midem ağzında gezdim 1 hafta. ondan daha igrencine de denk geldim. bir adam şişemi cam mi ne sokarken icinde patliyor sarıl saril kan akarken birde cam parcalari cikariyordu. onda kustum zaten direk.

türkiye fransa'yı bir saat içinde bitirir

scalet
o iş bana biraz zor geliyor. bildiğim kadarıyla kullandigimiz roket sistemlerinin tüm sifreleri fransaya aitmiş. e ucaklarimizin kodları da amerikaya ait. nasıl bitirecekmisiz çok merak ediyorum. ama diye bir dipnot ekleyeyim. ülke de ki fransız markalarinin calismasi durdurulursa 3 ay içinde fransız ekonomisi kendiliginden çoker. en başta renault fabrikasini kapatsalar ülke 1 senede ekonomik kriz yaşar.

ibiza

scalet
ıbiza dediğiniz yer öyle sizin acun'un programlarında seyrettiginiz gibi bir yer değil. ayrıca o beach partilere damsiz erkek alınmıyor. girişte öyle bedava falan değil 200 euro'dan başlıyor. 3 tip sahili var. birincisi beach club olan dediğim sahiller. ikincisi tamamen çıplak olan damsiz giremeyeceginiz ve aşırı uçuk pahali sahiller ve üçüncüsü halk plajı. yani sizi ibiza da harika kızlar kaslı erkekler beklemiyor. ayrıca ispanya'nın tamamını gezip bitiremeyeceginiz paranın fazlasını 2 günde yersiniz. oteller konaklama ve yeme içme aşırı pahali. sakın ibiza türü ucuzmus diye dalmayin. sonra aç aç otelde oturursunuz. bir kaç kez gitmiş birisi olarak söylüyorum. velev ki gittiniz. öğlen 3e kadar kimse ortalarda olmaz çünkü inanılmaz nem ve sıcak var.ogleden sonra yüzmeye dediğim beachlerden birisine gidersiniz. sakın beach club olan beach gidince çok içmeyin. o sıcakta beyin kanamasından gidersiniz. gölge diye bişey yok orda. alışveriş için doğu tarafındaki mağazaları secin nispeten daha ucuz batı tarafina göre. gözlük şort ve havlu ihtiyacinizi burdan alıp götürerek karşılayın yoksa kicinizi tuttururlar. akşamları clublari bizim reinadan daha iyidir. ama pahalidirlar. eğer çok paranız yoksa marketten bir koli 33 luk birayi 20 euroya alın sokakta yada sahilde için. ama club diyorsanız, kuzey bölgesindeki clublari harika ötesi. ama damsiz girilmesi yasak.sevgiliniz ile gittiyseniz clublardan uzak durun derim.

balyozdan içeri alınanların iade-i itibarı

scalet
benim aklım almıyor. sen bunları darbeci diye içeri alıyorsun. vatan haini diyorsun. ömür boyu hapislerden bahsediyorsun. sonra pardon diyerek içerden çıkarıp rütbe yükselterek işine geri donduruyorsun. peki eski genel kurmay başkanını ellerinden kelepceleyip milletin önünde hapse atarken itibar neredeydi?

küçük flörtler

scalet
her halti sonunda seks olsun diye yapmayız. küçük flortler yeri gelir insanın moralini düzeltir. yeri gelir kendine olan güveni yeniden kazandırır. öyle evde oturup sabahtan aksama kadar x hamster seyredip entry girmeye benzemiyor bu işler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol