confessions

sapgeldiksapgitcez

- Yazar -

  1. toplam entry 60
  2. takipçi 1
  3. puan 6677

dos kili fantazisi

sapgeldiksapgitcez
su gibi adlı izdivaç programında bir ablanın istediği erkek türünün içinde ’’döşü kıllı olsun’’ diyerek yetmiş milyona isteğini belli etmiştir.akabinde ve detayında okan bayülge’nin medya kralı ve disko kralının birkaç bölümünde bu ablayla dalga geçmiştir.unutmadan ablanın adı türkan.

bazi okullarda karnelerin carsamba günü verilmesi

sapgeldiksapgitcez
evet efenim yanlış duymadınız çarşamba günü verilcekmiş.milli eğetim bakanlığının icatlarından olan artık her şeyin sonuna ’’e’’ getirdikleri sistemlerinden e-okul’a saldırı düzenlemişler.bazılarınız haberlerden veya internette gezerken görmüşsünüzdür.bu nasıl sistem.kardeşim sen notları burada muhafaza ediyorsun.peki yaptığın sistemi neden çelik kadar dayanaklı yapmıyosun ? o zaman elini kolunu sallayan gelsin sistemi çökertip gitsin.olmaz.öğrenciler heyecanlıydı karneleri alıcaz diye veliler evde bekliyip avuçlarını kaşıyolardı.yazık.zaten bu yılda okullar perşembe günü açıldıya herşey tepetaklak olur.

ikinci el kitap satıcılarıyla oluşan muhabbetler

sapgeldiksapgitcez
ben,ikinci el kitap satan kişilerin çoğunluğunu ankara’da kızılay da olan olgunlar adlı yerde bulurum.veya sokak aralarında,köşelerde veya kaldırımların üzerinde tezgahları hazırdır.adları 2.el kitap satıcıları olmasına rağmen tezgahlarında orjinal kitaplar vardır.

-abi,kayıp sembol çıktı mı ?
+kayıp sembol mu ? öyle kitap var mı ?
-var abi.dan brown yazdı.
+hiç duymadım kardeşim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol