confessions

sahan91

Yazar

  1. toplam entry 515
  2. takipçi 0
  3. puan 1391

sahan91

süratli bir şekilde ygs / lys’ye çalışmalarına başlamış ve internet üzerinden tüm hareketlerine hazirana kadar (yada nisan) ara vermiş yazardır. zaten pek de aktif olamadığı sözlükte artık oldukça aktif olamayacaktır. . velhasıl kendine iyi bak sözlük özleyeceğimdir seni.

9mm sfx

insanı dehşete düşüren çeşitli lenslerin satıldığı bir site. insanda şundan bir tane alıp belediye otobüsünde yer bekleyen yaşlı teyzeye gebertici bir bakış atma hevesi uyandırıyor şerefsizim.

http://www.9mmsfx.com/lenses.html

tordes

içindeki çeşitli filtreler sayesinde suyu süzüp, mineral kaybı olmadan temizleyen ve içime sunan şahane ürün. en güzel özelliği ise elektrik vs. birşey gerektirmeden kendi kendine görevini yapıyor olması.

merak edenler için :http://www.tordes.com/

sıçtın mavisi

facebook üzerinde kurulu olan enteresan grup. grupta yazanlar gerçekten çok etkileyici ve insanda "benden bahsediyor" hissi uyandıran şeyler. sıçtın mavinizin, çoştun/kodun/geçtin mavisi olması dileğiyle...

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=35293749460&v=wall&ref=ts

facebook okey

facebook üzerinden online olarak arkadaşlarla birlikte oynanabilen tatil gecelerinin vazgeçilmezi oyun. lakin şu sıralar ülkemizin yakışıklı genç erkekleri(!) bu uygulamayı fazlasıyla kız avlama mekanı olarak görse de yine de oynanası birşeydir.

bit locker

windows 7 ile beraber gelen güzide bir özellik. şöyle ki; bu uygulama ile bilgisayarınızdaki sabit disk’leri kolaylıkla şifleyip korunmasını sağlayabilirsiniz. verilerinizin; kopyalanmasını, kendini hacker sanan lamerların eline geçmesini, çoğaltılmasını vs. engelleyebilirsiniz.
0 /