confessions

sahan91

- Yazar -

  1. toplam entry 515
  2. takipçi 1
  3. puan 14653

sahan91

sahan91
süratli bir şekilde ygs / lys’ye çalışmalarına başlamış ve internet üzerinden tüm hareketlerine hazirana kadar (yada nisan) ara vermiş yazardır. zaten pek de aktif olamadığı sözlükte artık oldukça aktif olamayacaktır. . velhasıl kendine iyi bak sözlük özleyeceğimdir seni.

9mm sfx

sahan91
insanı dehşete düşüren çeşitli lenslerin satıldığı bir site. insanda şundan bir tane alıp belediye otobüsünde yer bekleyen yaşlı teyzeye gebertici bir bakış atma hevesi uyandırıyor şerefsizim.

http://www.9mmsfx.com/lenses.html

sıçtın mavisi

sahan91
facebook üzerinde kurulu olan enteresan grup. grupta yazanlar gerçekten çok etkileyici ve insanda "benden bahsediyor" hissi uyandıran şeyler. sıçtın mavinizin, çoştun/kodun/geçtin mavisi olması dileğiyle...

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=35293749460&v=wall&ref=ts

facebook okey

sahan91
facebook üzerinden online olarak arkadaşlarla birlikte oynanabilen tatil gecelerinin vazgeçilmezi oyun. lakin şu sıralar ülkemizin yakışıklı genç erkekleri(!) bu uygulamayı fazlasıyla kız avlama mekanı olarak görse de yine de oynanası birşeydir.

bit locker

sahan91
windows 7 ile beraber gelen güzide bir özellik. şöyle ki; bu uygulama ile bilgisayarınızdaki sabit disk’leri kolaylıkla şifleyip korunmasını sağlayabilirsiniz. verilerinizin; kopyalanmasını, kendini hacker sanan lamerların eline geçmesini, çoğaltılmasını vs. engelleyebilirsiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol