confessions

reggae

- Yazar -

  1. toplam entry 72
  2. takipçi 1
  3. puan 45785

gürün

reggae
(bkz: gökpınar) adlı muhteşem , doğa harikası gölü sınırları içinde barındıran şirin sivas ilçesi.
bu göl ilçe merkezine yaklaşık 12 km uzaklıkta. derinliği 19 metre ve en derin yerinde bile dibi ayna gibi görünür. son yıllarda biraz kirlenip bozulsa da hala çok güzel.
beklenmedik dağların ortasında karşınıza çıkan buz gibi suları da çabası. çocukluk anılarımın en önemli mekanlarından biri...

italya

reggae
italya cumhuriyeti ya da kısaca italya (italyanca: repubblica italiana), avrupa’nın güneyinde, po nehri ovasının, çizme biçimli bir yarımada olan italya yarımadası’nın ve akdeniz’de sicilya ve sardinya adalarının üzerine kurulmuş bir ülkedir.

kuzeyinde alpler ile coğrafi olarak sınırlanmıştır ve burada fransa, isviçre, avusturya ve slovenya ile komşudur. ülke ayrıca hırvatistan, slovenya ve fransa ile deniz sınırlarına sahiptir. san marino ve vatikan şehir-devletleri bütünüyle italya topraklarıyla çevrilidir. italya devleti vatandaşı olanlara ya da soyu italya ile bağlantılı olan kişilere italyan denir.

alper cengiz

reggae
(bkz: soul stuff) adlı müzik grubunun yakışıklı, alçak gönüllü solisti. çok güzel dans etmekle birlikte, hayatını blues ve rock’n roll a adamış, taktir edilesi insan. şapkaları ve takım elbiseleri de coverını yaptığı şarkıların yılları ile pek uyumludur. kendisie hayran kaldık.

soul stuff

reggae
dün geceki chuck berry konserinde ön grup olarak sahne alan, sahne performansı ile kalbimi durduran, çok eğlenceli, galiba 7 kişiden oluşan, aslen ankaralı müzik grubu. solistinin adı (bkz: alper cengiz). kendisi uzaktan gördüğüm kadarıyla biraz yakışıklı galiba. ailecek sevdik.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol