confessions

redcrow

- Yazar -

  1. toplam entry 1776
  2. takipçi 2
  3. puan 44095

ilk sevgili

redcrow
kendisi şahane orospuluk eğilimleri olan süper bir hatundu. daha sikişmenin ne demen olduğunu bilmediğim yıllarda tahmin ediyordum onun azılı bir orrrrrospuuu olacağını. bi anlam vermeiyordum bu hislerime ama biliyordum motor olacağını işte. yıllar sonra gördüğümde harbiden olmuştu ama. tahminim tuttu diye çok sevindim. şimdi görüşüyoruz arada sırada. eline falan veriyorum böyle güzel güzel, eski günlerden bahsedip sevişiyoruz tavşan gibi. hala çok güzel ve tam bir fahişe. kenan sofuoğlu binse üstüne, superbike katagorisinde kesin şampiyon olur.

gülçin

redcrow
tek bir entrysini bile okumadan kanımın kaynadığı süper yazar. çok seviyorum kendisini. bana mesaj atarsa msn adresimi falan vericem hemen. nicki çok güzel, eminim ki kendisi de en az nicki kadar şirin ve sempatiktir.

saygı ve sevgilerimle ben.

kinayeli konuşmak

redcrow
babanemin ustası olduğu hadise. kadın valideyi deli ediyor bütün gün. mesela, içimizden biri onun beğenmediğiyemeği beğendi diyelim, bittik. mimikler eşliğinde ufak ufak ayarı vermeye başlıyor hemen. "tabi tabi çok güzel", "hergün yiyelim bundan" falan. doğrudan söylese kimse delirmeyecek ama işin içinde kinaye olduğu zaman herkesin söyleyecek bir şeyleri oluyor.

taksim metrosu

redcrow
hayatı çok yavaş yaşayan sakin insanları bile, olimpiyat sporcusu gibi hareketlendiriyor. sanırsın herkesin dünyayı kurtarmak için bir son saniye planı var da onu yetiştirmeye çalışıyor. yarak olmuş. taksim’e içmeye sıçmaya gidiyon işte, ne sikime basıyon yepis yeni ayakkabılarıma denyo.

pazar

redcrow
3 buçuk yaşındamdan beri dalağnı sikmek istediğim sikko gün. kaldırılsın lan. hafta 6 gün olsun siz de başka bir gün tatil yapın. ama bakın o günü de pazar gününe benzetmeyin tatilsiz bırakırım alayınızı.

terminator the sarah connor chronicles

redcrow
izlediğim 9 bölüm sonucunda hakkında verdiğim karar, vasatın biraz üzerinde bir dizi olduğudur. terminatör denilen hadisenin maliyeti yüksek görsel efektlerden oluşması ve bu tarz dizilerin kısıtlı bütçe sorunundan ötürü diziden tam keyif almak biraz zorlaşıyor. doldurulması gereken zamanı da gereksiz dialoglarla geçirdikleri için de zaman zaman baygınlığa bile yolaçabileybıl.

not: patron çariiiii..

elma şekeriiii

redcrow
böyle mesajlar atıyor, sanırım deli. elma delisiiii

-elma sekeriiii- bana bah benü te oralara gada getürtme agzını yüzünü düzlettirürün senün! red red dedük agzumuzun orta yerüne $eyettün, ve baham senün adresün çoh uzak degülse atlayup gelücün, o zaman ver baham böyle apur sapur civaplarunu.

benü bütün süteye rezül mü edicün ulen

de get.


:))
:pp
:dd
:oo
<:oo
:s
>:@ı)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol