confessions

rdm

- Yazar -

  1. toplam entry 1497
  2. takipçi 1
  3. puan 35786

tayyip erdoğan anamın üstünde yakalansa orospuluk anamdadır

rdm
her kesimden böyle ileri uç aptallar malesef çıkabiliyor. Boyle aptallar ne lidere ne de o lideri destekleyen geriye kalan halka mal edilmemeli. yok illa dalga geçelim aşşağılayalım diyorsanız size karşı mahalleden de örnekler verebilirim.

bu da benim örneklemim olsun.


kurtulus savasini hepten birlik olarak basaran, dusmani maglup eden, yemeyip yediren giymeyip giydiren bu milletin evlatlari nasil bir mutasyona ugradilar da daha 100 yıl olmadan bu hali aldilar, bilim dahil kimse bunun cevabini veremez.

sırf atasına benziyor diye ne idiğü belirsiz adamdan çocuk yaptırma telkinlerine, bunu da açıkca söyleyemeyip ima etmelere; http://bit.ly/2oAoeCp

bu ilk degil malum, turlu turlu organizmalar var bu sekilde. gönül isterdiki bu hadsiz adama haddi bildirilsin ama o da ne bu aptal öneriye koşan atatürkçü bir bayan, sırf atasına benziyor diye bu adamın altına yatmayı zaten daha önceden düşünmüş ama "evli" olduğu için kocasından çekinmiş. başa aptallar da "bu kadına haddini bildirmek" şöyle dursun, bizimle dalga geçecekler biz bu kampanyayı gizli yürütüyoruz derdinde.

http://bit.ly/2o1xIJhbak bu da işi hepten abartanlardan. "göt kılı" olmaktan bir kaç km öteye taşımış mevzuyu;
https://mobile.twitter.com/seciibb/status/756073242297790464

deformasyon kelimesinin tam tanimi oldu bu ulke insani, sonumuz hayrola.

dtp nin kapatılması

rdm
apo dedikleri şerefsiz ve dtp nin isteği gerçekleşmiştir. hayırlı olsun.

hayır neden emine ayna ya da siyasi yasak gelmedi onu anlamadım ben. elimden gelse hayatı yasaklayacağım o kadına o derece.

dtp kapatılırsa olabilecekler

rdm
şundan eminim. kapatılma kararı alınıpta basına verildiği an imralının gülü haberi aldığı gibi keyif sigarasını yakacaktır. çünki istediği de. bunun için de dtp kapatılmak için elinden geleni yapıyor.

kapatılırsa ne olur? kocaman bi kaos. ortalığa molotof saçan poşulu adamlar dolacak sokaklara yine. dtpnin itleri "bak kürtleri hiçe sayıyolar yine haydi dağlara, yollara" diye havlamaya başlayacak.

şu da var. artık türk milliyetci halk, hatta bırakın onların sıradan bi türk vatandaş bile iyiden iyiye diş bilemeye başladı bunlara. hani iyice kutuplaşmaya başladık açıkcası. hızlı bi şekilde içsavaşa sürükleniyoruz. dtp nin kapatılması ile birlikte bu poşulu orospuçocukları işin bokunu çıkarırsa sivil karşilarında sadece polisi değil sivil halkıda bulacaklar, bu da iç saavaşa davetiuye çıkaracaktır.

kötü günler bizi bekliyor be sözlük.

molotof kokteyli

rdm
dtp teşkilatlarında bolca bulunmuş bunlardan. içiyodur ama onlar kokteyl ya. yoksa onlar gibi über demokrat ezilmiş insanlardan o molotofları sağa sola attıklarını mı düşündünüz. ayıp size.

sigara

rdm
belki 10x10^10 kere karar verdim bırakmaya bu mereti. bi o kadar da denedim ama olmadı beceremedim.

sonra bir gün zyban isimli ilaça denk geldim internet sayesinde. bıraktırıyormuş falan. klasik hikayedir dedim. sonra fiyatına baktım 120 tl! "oha lan be o paraya kaç paket sigara alırım" diye düşündüm güldüm geçtim. sonra internette bu ilacı kullananların yorumlarını okudum, kullanan her 10 kişiden 8 i bıraktığını söylüyordu. hatta bırakanların bi çoğu günde 2 paketten fazla sigara kullanıyormuş.

lan? e ama çok pahalı. hadi aldım ya bırakamazsam? düşünceleri içindeyken allahın işiya, arkadaşın arkadaşı eczacı çıktı. sonra benimde arkadaşım oldu. herifte 1 kutu zyban varmış. promosyon diye vermiş şirket. ve iyi niyetli arkadaş bana 120 tl lik ilacı hediye etti. ve macera başladı.


ilacın kullanım şekli şöyle; ilaçla birlikte sigarada içmek zorundasın. ve ilacı 2 haftada bitirmen gerekiyor. başladım ben ilaca ilk gün bişey yok. aslanlar gibi içiyorum sigaramı. 2. gün 3. gün derken, lan baktım canım sigara içmek istemiyor. paket kuzu gibi cepte duruyor ama çıkarıp bi tane yakmak istemiyorum. içmeye çalışıyorum midem bulanıyor sigaradan! zorla içiyorum yani. sigaranın kokusunu duyunca sağda solda tiksiniyorum o derece.

sonra zyban ı bıraktım. keyif alarak sigara içmeye devam ettim.


anladım sigarayı bırakmak önce hakikaten istemekle oluyor. e ben istemiyormuşum ki bırakmayı. hatta zevk alıyomuşum sigaradan.

son olarak; yaşasın winston kahrolsun zyban!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol