confessions

orion

- Yazar -

  1. toplam entry 269
  2. takipçi 1
  3. puan 48782

4 ekim 2008 şemdinli aktütün pkk saldırısı

orion
ordu balo düzenlesin yine, basbakan cumhurbaskanı yurt dışı gezilerini sürdürsün, daglarda asker kardeşlerimiz ölmeye devam etsinler kimin umrunda? her ana haber bülteni on’ar dakikalık gösterimin ardından yayın akısları devam edecek kanallarda topstarlar,popstarlar,seviyesiz dansöz şovları kim kiminle ne yapmıs nerde yatmıs bunlardan bahseden gerizekalı magazin, bir de şu magazin programlarını sunan zeka kalıntısından dahi yoksun olduklarını düşündügüm gerzek sunucular ölüm haberlerini bile tebessüm halinde sunmuyorlar mı, hadi çaman’ın o halini görünce izlemek zorunda kaldıgım haberden bahsetmek istiyorum evet sayın seyirciler ünlü sanatçı hadi çaman’ı kaybettik haber bitiyor hemen ardından can canan ile yakalandı..bu ne adilik ne kepazelik nerde yaşıyoruz.. kapitalizmin son aşaması olan emperyalizm ile göbekbagımız sürdügü sürece kardeşlerimiz şehit olmaya devam edecek bizler her şehit haberinden sonra üzülmeye devam edecegiz..milyon dolarlık soru işe şu "neden" cevap çok açık burası türkiye.. tepkisi olmayan herkese sesleniyorum gidin bir agacın dibine tüneyin.. yazıklar olsun sessiz kalanlara..haybeye pragmacılık oynayanlara..

bir türk dünyaya bedeldir

orion
bizler hep böyle sözlerle galeyana geldik, zaferlerimizle övündük durduk çok büyük zaferlerimiz olabilir herkes burda hemfikir tamam ancak efendim öyle kibirli gururlu bir milletiz ki zamanında avrupalı her sektör de bizlere darbe üzerine darbeyi nasıl vurdu sanıyorsunuz? örnegin efendim dediler siz bir otomobili kaç liraya üretiyorsunuz biz 5 dedik, bunun üzerine üretmeyin dediler biz size 2 liradan verelim..biz ne yaptık elbette hazıra konduk efendim, her daim oldugu gibi siz yapın efendim biz niye ugraşalım yarı fiyatına sizden alırız nasıl olsa, evet şu an gerçekten de yarı fiyatına alıyoruz elektronikden giyime giyimden kozmetige akıla gelebilecek herşeyi..velhasıl sonuç dışa baglı ekonomi,borç batagında bir ülke, emperyalizm ile göbekbagımız sürüyor, bir çok yurttaşımız da sürünüyor.

gökhan zan

orion
yüzyılda bir form tuttugunda omuzu,bacakları,kolları yerinden çıkan sakatlıktan sonra 20 maç berbat oynayan sonra tekrardan iyi oynamaya basladıgında yeniden omuzu çıkan futbolcu

hakan arıkan

orion
bu zatı zamanında milli takıma kim almıs çok merak ediyorum bugün yine bir kovanın neler yapabilecegini herkese gösterdi tebrik ediyorum kendisini 40 metreden yedigi gol görülmeye degerdi.

hepsiburada.com

orion
geçen gün bir beşiktaş forması aldıgım alışveriş sitesi.yalnız sitenin tek eksigi benim sipariş ettigim ürün ile gelen ürün arasında hiçbir benzerlik bulunmamasıdır.zira nostalji forması sipariş etmeme ragmen bana gelen ürün beyaz formadır şu günlerde sitede nostalji forması da satılmamaktadır olmayan ürün gamı sonunda degişti.. gerçi alışveriş yapmadan önce arkadaşlarım uyarmışlardı, pek kaale almamıştım, yanılmışım.neyse ki ürünü geri iade kabul ettiler.ayrıca siteden kesinlikle saat almamalısınız zira boyut farkı göze çarpmakta

bleed

orion
nezih bir evanescence şarkısı alır götürür geri getirir mi bilinmez..

how can i pretend that i don’t see
what you hide so carelessly
i saw her bleed,
you heard me breathe
and i froze inside my self and turned away, i must be dreaming
we all live,
we all die,
that does not begin to justify you,
it’s not what it seems,
not what you think,
no i must be dreaming
it’s only in my mind,
not real life,
no i must be dreaming!
how though i’ve got to tell someone,
tell them what i know you’ve done,
i fear you, but scourge and fears can come true.
we all live, we all die, that does not begin to justify you,
it’s not what it seems,
not what you think, no i must be dreaming!
it’s only in my mind,
not real life,
no i must be dreaming!
we all live, we all die, that does not begin to justify you.
it’s not what it seems, not what you think, no i must be dreaming..
it’s only in my mind, not real life, no i must be dreaming not what it seems, not what you think, i must be dreaming

prison break

orion
dördüncü sezonun başlamasıyla birlikte bizleri yine heyecana bogan dizimsi.fırtınalar kopmaya yakındır efendim.kendini dejenere sanan modern tiplerin dizisi prison break.seviyoruz efendim.

canım türkiyem dedirten olaylar silsilesi

orion
otoyolda sagdan 80 km/s ile gitseniz her türlü küfür yersiniz
otoyolda soldan 110km/s ile gitseniz yine küfür yersiniz
otoyolda 90km/s ile gitseniz ceza yersiniz 237 ytl
cezayı yazan polis yılışık bir sevinç nidasıyla yanınıza gelir sırıtır durur
ülkemizde kumar oynamanın bile cezası 125 ytl’dir
kredi kartınızı kaybettiginiz anda bankayı aradıgınızda size annenizin kızlık soyadı sorulmadan hiçbir işlem katiyen yapamazsınız
amerika’da insanlar 5 ila 10 yıl çalıştıktan sonra hayatlarının geri kalanını yatarak geçirirler ancak ülkemizde insanlar 65 yaşında emekli olmaktadırlar şayet ölmemişlerse.


kumar

orion
ülkemizde yasak olmakla beraber kumar oynayanlar 125 ytl ödeyerek serbest kalabilmekte efendim,aynı ülkede otoyolda 110 km/s hızla giderken bana 237 ytl ceza yazan sevgili memurlarımız sizleri seviyorum ve öpüyorum teşekkürler türkiye.

peugeot servis

orion
aracımı almadan önce bu bahsi geçen servis hakkında şöyle kasıyorlar efendim böyle kasıyorlar efendim gibilerinden bir dizi eleştiriler duymuştum bugün aracımın marjpiyeri kasise sert girişimden dolayı üzerinize afiyet biraz yamuldu bunun üzerine servise gitmek zorunda kaldım bana 300 ytl gibi cuzi bir miktar söylediler ben ise fiyatı duydum ve yamuk olan kısıma şöyle bir baktım zira o paraya yeni bir marjpiyer alınabilirdi bunun üzerine dışarıda bir kaportacıya yaptırdım fiyat 75 ytl idi.yani gördügünüz ve duydugunuz üzere 4/1.velhasıl aman efendim dikkat ediniz.

türk dizileri

orion
saçma sapan senaryoları oyuncu kadroları sık sık degişse de dublaj yapan şahısların hiç degişmedigi hiçbir zaman lost,prison break,heroes,nip tuck gibi dizilerle kıyaslanamayacak olan dizilerdir, son zamanlarda pek sevdigim bir arkadaşımın severek izledigi bir diziden bahsetmek isterim genco; başrolde malum zatımızın adı genco’dur genco her zaman her şeyin en iyisini bilendir genco asla yanlış yapmaz genco karizmatiktir genco yakısıklıdır genco sanatçı ruhludur genco en iyisidir yeri gelir bir bomba imha ekibi yeri gelir süpermen olur genco evet dizimizin senaryosu bunlardan ibarettir ve bu dizi türkiye de izlenilmektedir efendim.şaşırmamak lazım bu insanlar yıllarca gazman’a bile gülebildiler.

dont cry for me argentina

orion
1976’nın en iyi müzikalleri arasında yer alan şarkıdır zira bu şarkı pek çok ünlünün albümleri arasında yer almıs çeşitli rekorlara imza atmıstır.madonna pek çok şarkıyı oldugu gibi bu şarkıyı da pek nezih söylemiştir.ayrıca şarkı arjantin devlet başkanı j.d.peron’un ilk eşinin hayatını anlatmaktadır.

en çok rüşvet yiyen meslekler

orion
bugün 17.00 sularında aracımla 100/km/s hızla giderken radara yakalanmış bulunmaktayım.aracımı durduran polis memurları aracımın yanına gelirken bana bakarak aralarında

a kod adlı şerefli polis memuru: bugün de bişey yemedik yahu
b kod adlı şerefli polis memuru: haklısın valla baya da acıktım

bu güzel muhabbet geçiyordu.şimdi soruyorum sagdan 80 km/s ile gitsen küfür yiyorsun soldan 100km/s ile gitsen ceza yiyorsun üstelik otoban gibi bir yolda 3 gidiş 3 geliş.benim güzel ülkem.acaba benim yerimde ayda 700 ytl kazanan bir memur olsaydı ve 237 ytl ceza yeseydi ne olacaktı? milyon dolarlık soru şu katil olur mu? polisler bile bu ülkede bu kadar lakayt olabiliyorlarsa.kahretsin diyorum yalnızca.kahretsin.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol