confessions

nickmickyok

Yazar

  1. toplam entry 46
  2. takipçi 0
  3. puan 123

nickmickyock

bir entrisini görünce benmi yazdım lan bunu diye düşünürken fark ettim ben degilmişim. benden sonra gelmesine ragmen nickine benden çok entr girilmesi sonucu kıskançlıklarımı almıştır.

sevgilinin aldığı hediyenin beğenilmemesi

erkeğin sevgilisine silah alması, kızın sevgilisine oyuncak ayı yada bebek alması tabiki beyenilmeyecektir. insan seviyorsa sevgilim diyorsa elbet sevgilisinin sevdiği şeyleri bilir ve ona göre hediye alakacaktır. yok eger ucuz görüp degerini düşürüyorsa onada okkalı bir terbiyesiz cümle söyleyecem.

dipnot:o terbiyesiz cümleyi merak edenler için özel mesajdan cevap verilecektir.

biraz sessiz olur musunuz

otobüste yolculuk esnasında sölenirse okkalı bir cevap gelirki yazık olur.
-biraz sesiz olurmusunuz
-sebep?
-kitap okuyorumda
-benim şimdi burda aa çok pardon deyip susmam lazım demi
-lütfen
-lan in aşagı sıçtırtma bir tarafına

dipnot:istanbulda yaşıyorsanız kesinlikle olacak bişey sakın öyle olu orta şeyler sölemeyin magadandalar her zaman vardır ve onlar uyumazlar.

her insan güzeldir

yanlış bir önermedir. tamam yaradılanı severiz yaradandan ötürü ama unutmayınki sevilmemesi gereken hatta taksimde bogaz köprüsünde asılması gereken bir çok insan vardır hayatta.
birde fizik olarak bakarsak olaya, hayır arkadaşım her ne insan güzel olur mu?mesela bana kimse şimdiye kadar güzelsin demedi. tamam erkekler yakısıklı olur ama onuda diyen olmadı. eger biri çirkin bir kıza güzelsin diyorsa ya abazadır yada oda güzel degildir bir ihtimal daha oda kör olmasıdır kişinin.

istanbul bilgi üniversitesi

burjuva ögretileriylemi yetişirtirirler bilmem ama şiş göbekli ailelerin 90 60 90 ölçülerindeki kızların bol bol girip çıktığına şahit olmuşumdur.

eksilemeyin kapıdan geçerken gördüm. içeri almadılar giriş paralı sanırım.

ibrahim tatlıses

şuanda söylentilere göre cem uzandan iyi para koparmış dolayısıyla urfadan degilde istanbuldan cem uzan reklamı yapan eski amele dünün türkücüsü bu günün millet vekili adayı olur kendileri.
lakin sesi bir başka güzeldir.

bitlis

tatvan ilçesiyle nam yapmıstır birde hacı cumosi vardır ha bişi daha ziktiri boktan kayaların üstüne yapılmıs evlerle görünce burayı kim il yapmış a.q dedirten ilimiz
0 /