confessions

nickimi pisi 7

- Yazar -

  1. toplam entry 546
  2. takipçi 1
  3. puan 12194

two and a half men

nickimi pisi 7
ashton kutcher’ın çok iyi performans sergilediği, jon cryer’ın gülmekten yardığı dizidir.
-----------------------------spoiler----------------------------:

8. sezon sonunda charlie sheen ölür, 9. sezon ashton kutcher ile başlar. jon cryer halen aynı evde kalmaya devam eder bir şekilde. cryer ezik bir karakteri, kutcher ise milyarder ama kişiliği henüz oturmamış bir karakteri canlandırıyor. cryer bazen gerçekten sinir bozucu olabilirken, bazen aksine gülmekten yerlere yatırır -ki bu da işini ne kadar iyi yaptığını gösterir-
sezon 10 bölüm 3 gülmekten işetir; yatakta 3’lü yapmak isteyen sevgilisine evet demek zorunda kalan cryer’ın yataktaki hareketlerini anlatmaya kelimeler yetmez. sadece o sahneler için bile bu bölüm izlenir.

-----------------------------spoiler----------------------------

reddedilmektense umut edip beklemeyi tercih etmek

nickimi pisi 7
umut yoksulun ekmeği veya hayatta hiç bir şeyden umut kesilmez diyen bünyenin kendini kandırmasıdır. delikanlı olmak lazım, beklemek demek insanın kafasında birşeyler kurması demektir. yanlıştır.
reddedilecek bile olsanız, gidin, konuşun. ucunda ölüm yok. kimse teklif ederken ölmemiş ya da öldürülmemiş. en azından bekleyip içten içe kendinizi yemezsiniz. artı; karşı taraf hislerinizden haberdar olur, belki yürekliliğinizden etkilenir. durmayın. lütfen..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol