confessions

metebora

- Yazar -

  1. toplam entry 21
  2. takipçi 1
  3. puan 2045

ingiltere

metebora
dünyanın en büyük sömürgeci devletlerinden biri olmasına rağmen, kendi ülkelerinde insan haklarına nasıl bu kadar saygılı ve hukukun üstünlüğünü nasıl bu kadar koruduklarına anlam veremediğim ülke.

hakkari

metebora
Yerel haberleri güncel olarak yakından takip edebilmek ve yaşadığımız bölge üzerinde neler olup bittiğini yakından takip edebilmek oldukça önemlidir. Yerel Hakkari haberleri artık Hakkari ajans aracılığı ile takip edilebilmektedir.
Hakkariajans web sitesi üzerinde hakkarihaber konusunda güncel olarak yaşanan tüm olayları takip ederek, herkesten önce yaşanan olaylardan haberdar olabilirsiniz.
Hakkari konumu itibari ile Türkiye'nin en önemli illeri arasında yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesinde yer alır. Çevresinde yer alan sınır bölgeleri sayesinde il dahada değer kazanmaktadır. Hakkari İran sınırı ve Irak sınırı tarafından çevrelenir. Bölge dağları ile meşhur olup, %87'lik kısmı dağlar tarafından kaplıdır. 2018 yılında yapılmış olan nüfus sayımına göre bölge üzerinde 286.470 adet vatandaş yaşamaya devam etmekte ve nüfusun %54'lük bir kısmı erkeklerden oluşmaktadır.
Bölge üzerinde geçmişte terör olayları yaşandığı için çok fazla nüfus kaybı yaşanıyordu. Bölgede uyum sağlanması ile birlikte birçok proje yapılmaya başladı. İlerleyen zamanlarda nüfusun çok daha artacağı bekleniyor.
Güvenilir ve tarafsız Hakkari Haberleri

Hakkari üzerinde yer alan ajansımız, bölgenin en güvenilir haber ajansı olarak kabul edilmektedir. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana tarafsız haber anlayışı ile sizlere en güncel haberleri sunmaktayız. Ajans çalışanlarımız günün her saatinde yaşanan olayları yakından takip ederek, tüm olayları gerçek halleri ile size sunmaktadır.
Hakkari haber adı altında paylaşmış olduğumuz yerel haberler günde binlerce kişi tarafından okunmaktadır.
Güvenilir, tarafsız ve olayları en net ince ayrıntısına kadar doğrular ile birlikte öğrenmek istiyorsanız hakkariajans haber sitesine girerek okumaya başlayabilirsiniz.

türkiye

metebora
yıllardır içerisinde yaşadığım, kah lanet ettiğim, kah dağlarına aşık olduğum ülkem. hayatımın bir bölümünü balkan ülkeleri arasında git-gel ile geçirdim. ama yok arkadaş, sen başkasın.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol