confessions

igor

- Yazar -

  1. toplam entry 4803
  2. takipçi 1
  3. puan 95083

igor

igor
geldigim gunu dun gibi hatirladigim bilgi sozluk. bir haftadir buraya kadarmis demekten kaçmaya çalışsamda artık bazı mecburiyetlerimin otesine gecemeyecegimden mutevellit ayrilik vaktinin geldigini yazıyorum su anda. hayatımda değişen mecburiyetlerim, heyecanlarımın yanı sıra bazı inandiklarimin kaybolmasi üzerine ben artik kendi yolumu cizme gayretine giriyorum.

hep sessiz, sakin bir yazar olmaya calisarak en onemlisi ben olmaya calisarak burada kazandigim tum herseyin benimle birlikte gidecek olmasindan da asla pisman degilim. ozetle ben ogrenmem gerekenleri ogrendim ve diyorum ki artik gitme vakti gelmistir.

kimseye kirgin degilim, hicbir zamanda olmadim. burada bir elin parmaklarini gecmeyecek kadar sayida tanidigim bilgic/kisilerden de hakkini helal etmesini isteyecegim.

genel kalibin uzerine hareket etmekten hoslanmama ragmen ancak adet olmasindan mutevellit;


hoscakal lan sozluk!

kablosuz kulaklık

igor
bluetooth teknolojisi ile calisan bir seydir. mp3 player ile birlikte entegre bir cihaz kullanilarak, cihaza uzanan bir kablo olmaksizin misler gibi istediginiz muzigi dinlemenize olanak saglar. kulagi komple saran modelleri olmasi yani sira cok kucuk ebatlari da mevcuttur.


ayrica kafadan bu sekilde uretilen mp3 playerlar mevcuttur ancak sahsim bunu bulamamistir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol