confessions

idiamin

- Yazar -

  1. toplam entry 1273
  2. takipçi 2
  3. puan 25368

mehmet topuz

idiamin
"küçükten beri" kayserili olan, 3 gün önce önce fenerbahçeli olan, bugün de doğuştan beşiktaşlı olan fenerbahçenin yeni transferi.

sabah beşiktaşa transfer oldugunu ogrendigimde cok üzülmüştüm, keşke fener alabilseydi demiştim. ama şimdi de çok üzüldüm, keşke fener almasaydı diyorum şimdi de...

frank rijkaard

idiamin
daha dün bir arkadasıma ulan bu adam gelir mi fenere, parayla felan olcak iş değil lafıma bugün kapak yaparak galatasaraya gelmiş hoca. fenerli olarak galatasarayı kıskanmama sebebiyet vermiş kişi.

ak partiye akp demek edepsizliktir

idiamin
başbakanın psikolojisi hakkında ipuçları veren beyanatı.
başbakan belediye başkanları toplantısında bizim partimizin kısaltması ak partidir. akp demek edepsizliktir demiş.

fakat kapatma davası sırasında sundukları resmi, yazılı savunmalarında da bu parti ve bu başkan da kendilerinden akp diye bahsetmiş. aslanım benim bee.

ak partinin resmi internet sitesinde tayyip adlı arkadastan da akp genel baskanı diye bahsediliyor.

haa diğer taraftan da dil derneği başkanı sevgi özel de "türkçenin kurallarına göre, adalet ve kalkınma partisi’nin “akp” olarak kısaltılacağını ifade etmiş, “başbakan, türkçeye kural dayatması yapmaya çalışıyor, dile kural dayatması yapamaz” diye açıklama yapmış...

(bkz: ya ben lan neyse bişey demiyorum)

münevver karabulut

idiamin
kesinlikle ölümü, hem de böylesini haketmeyen insandır.

ancak ortaya çıkan günlüklerden anlaşıldığı kadarıyla çok da masumca bir ilişki sürdürmediği de son zamanlarda aklımı karıştırmakta. cem garipoğlu denen hayvanoğlu hayvanla birlikte olma sebebinin maddi konularla da ilintili olduğu gibi düşüncelere gark oldum.

17 yaşında bir kızın reina’da, sortie’de takılma isteğini dizginleyememesini tabi ki anlayışla karşılarım, fakat ailesinin 17 yaşındaki kızlarının erkek arkadaşının evinde kalmasına, bu kadar başıboş bırakmasına anlayış gösteremiyorum. acaba onların bu kadar başıboş bırakmasının sebebi de mi maddi konularla ilintilidir?

mevzu bahis günlükler burda:

http://www.hurriyetport.com/news/122/article/9219/2009-05-05.html

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol