confessions
  1. toplam entry 1244
  2. takipçi 0
  3. puan 1354

lookalike

benzer hedefleme
örneğin facebook'a verdiğiniz reklamı en çok 18-22 erkekler tıkladı, siz de bu bilgiyle beraber youtube'a sadece 18-22 erkeklere reklam vererek hedefi tam 12 den vuruyorsunuz.

bilinç

Insan beynindeki nöronlarin ve etkileşimlerinin bir haritasini cikartip bilgisayar ortamina yukledigimiz zaman bilincimizi sanal aleme aktarmayi basarabilegiz. O zaman gereksiz ilkel bedenimizden kurtulacagiz. Zaten bizi biz yapan şey bilincimiz. Bedeninin aldigini zannettigin tum duygu ve zevkleri beynimiz yaşatiyor. örneğin sevişirken sana zevk veren şey penisin değil, beynin.. E o zaman hasta olan,yaşlanan,yorulan,kaşınan,uyuyan,sıçan,terleyen bedene ne gerek var? Aşklari,ihtiraslari,hırsları,ihanetleri,keşifleri,tecrubeleri büyük bir serverda dolaşan bilinçlerimiz sonsuz bir zamanda yaşasın?

gone girl

gerilim dolu, psikopatça bir film. bir kadın psikopatın neler yapabileceğini çok iyi anlatıyor. en iyi 250 film arasında da 188. sırada. mutlaka izlenmeli. hatta mümkünse sevgiliyle izlenmeli.

instagram

tamam direkt mesaj yöntemiyle 1-2 sevgili bulduk falan ama artık son geldiği noktada iq seviyesi çekilecek gibi değildi. saçma sapan hikayeler, sürekli mutlu olduğunu ispat etmeye çalışanlar, fakir olduğu halde gizli sponsoru sayesinde sürekli gece gündüz para yiyen kızlar. artık çıldırma noktasına geldim. iq'su belli bir seviyede olan insanların çekeceği dert değil. kapattım sonunda ve rahatladım. twitter bana yeter.

somali korsanları

2017 yapımı film. öncelikle film değil. bir kültür belgeseli tadında. aksiyon yok, yöresel kültürlerin analizi yapılmış. kültürel belgesele ilgisi olan izlesin. korsanlar ile gemicilerin çatışması, kavga,gürültü bekleyenler kesinlikle izlemesin çünkü öyle bir şey yok

orospuyu kendine aşık ettiğini sanan erkek

böyle tiplemeler uzağımda vardı da, en yakınlarımdan biri de bu sendroma kapılınca şok oldum diyebiliriz. adamın sevgiliye efor harcamaya vakti yok, 500 TL verip gecelik rus hizmeti alıyor. buraya kadar iyi kötü bilemem. ancak değinmek istediğim nokta şu, kadınla gündüzleri 3-5 defa whatsapp ile mesajlaşınca, bir de kadın gelirken 1 şişe votka hediye aldı diye onun kendisine aşık olduğunu düşünüp gururlanıyor. böylece ayda 2 olan ziyaret adedini 4'e çıkartarak kadına minimum 2000 TL kazandırıyor. yakında kadına hediyeler de almaya başlar.

emlakçı

dünyanın en aşağılık işleri sıralamasında ilk 5'de olmalarının hakkını veriyorlar. yerleşime açılalı 3 yıl olmuş evi halen animasyon fotolar üzerinden kiralamak, ilanda aidatı belirtmemek, çoktan kiralanmış evin ilanını halen güncel tutmak gibi bin bir türlü yalanla kazandıkları parayla çocuklarına mama alıyorlar.
0 /