confessions
  1. toplam entry 306
  2. takipçi 0
  3. puan 817

10000 bc

filmde bir kabileden kaçırılmış çocuğun babasına ’babooo’ diye seslenmesi filmde bir urfalıyam ezelden havası estirmiştir. görsel efektler güzel ve öz bir şekilde kullanılmış olsa da film sıkıcılıktan kurtulamayan ortalama bir seyirlikten fazlasını vaad etmiyor.

hancock

film konusu itibariyle değişik bir süper kahraman filmi. fakat seyirciyi konunun içine alan ilk bölümden sonra sürekli saçmalayan ve tekdüze ikinci bölümüyle hayal kırıklığı yaşatmadığını söylemede eçemeyeceğim.

facebook

insan bilincinin en karanlık noktalarında saklanması gereken anıların ilkokul arkadaşları tarafından fütursuzca ve bir dah unutmamacasına diriltildiği sosyalleşme, geçmişe yüzleşme platformu...

pro evolution soccer 2008

halen fifa dan üstün olmakla birlikte gol atmanın ve gol yemenin kolaylaştırılması , serbest vuruşlarda hakemin düdüğünün beklenmesi gıcıklık yaratmıştır. yan etkileri : baş parmakta nasır serçe parmak ve yüzük parmağında uyuşma ,eğer ps cafe de oynuyorusanız sigara dumanından gözlerde yanma ve kızarma.....yine de severek oynuyoruz.
0 /