confessions

brozek

- Yazar -

  1. toplam entry 17
  2. takipçi 1
  3. puan 6005

bay tahmin

brozek
fikret engin ve murat özarı nın başrollerini üstlendiği iddaa programi olarak gözüken ancak stand komedi programıdır.programı komik yapan ise seyicilerin surekli dort banko istemesinin yanı sıra ise komik ihtiyaclarıdır.aşti de mahsur kaldım 4 banko maç verir misiniz ve dogalgaz bitti 1 aydır yıkanmıyorum 4 banko mac verir misin,fikret abi?benim şu an ilk aklıma gelenler.

lost

brozek
s4 e7
-----------------------------spoiler----------------------------:
adadan kurtulanlara sun da eklenmistir.ancak en onemli olay michael’in benjamin’in ajanı olarak ortaya tekrar çıkması.iyi guzel hoş da senaristler walt’ı
ne şekilde karşımıza çıkaracaklar?aklıma baya takılmış durumda

-----------------------------spoiler----------------------------

maxim

brozek
içebileceğiniz en kötü sigaralardan biridir.tahminen içinde tütün yerine farklı maddeler bulunmaktadır.sigara içmeyi bırakmak isteyenler için birebirdir.

olası marmara depremi

brozek
en ufak bir depremden sonra gundeme gelir.ana haber bültenleri de saolsunlar bu fırsatı kaçırmazlar ve deprem profesörlerini canlı yayına çıkarırlar.sonuç hep aynıdır.halk bilinçlenmek yerine daha çok endişeye kapılır.

hidayet türkoğlu

brozek
yaptığı açıklamada kendilerini kucumseyenleri playoffda yanılatacaklarını soylemistir.reggie miller’a gore orlandonun playofflardaki en kilit oyuncusu.reggie ustadan bunları duymak hedonun ne kadar önemli bir seviyeye geldiğinin göstergesi.

metrobüs

brozek
gerçeği sonunda hollanda’dan türkiye’ye gelmis olan,26 metre uzunlugunda,400 kişi ayakta tasıyabilen,trafikte gördüğünüzde bu ne lan diyebileceginiz nadide toplu taşıma aracı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol