confessions

boranepy

- Yazar -

  1. toplam entry 81
  2. takipçi 2
  3. puan 7183

provokatörlük namussuzluktur

boranepy

– “Gümrük muhafaza nedir? Adı üstünde benim izah etmeme gerek var mı!”
+ “Vardır, vardır…”
– “Demek var! Şimdi gümrük muhafaza gümrüğü muhafaza eder. Gümrük muhafaza olmasaydı mazallah gümrüğü kim muhafaza edecekti. Peki gümrük nedir? Gümrük muhafaza edildiğine göre önemli bi şeydir. Dikenli tel vatanın kenar süsüdür. Kenar süs deyip geçmeyin. Kenar süs neye yarıyor? Haritada böyle bakınca ülkeni memleketini hemen görüveriyorsun. Sevgili Hisli Hisarlılar, hem hisli hem zekisiniz. Ve söylediklerimi anlıyorsunuz değil mi?…”

Kemal Sunal'ın Propaganda filminden alıntıdır.

kerbal space program

boranepy
Nasa'da çalışan bir astronomun "bu oyunu oynayana kadar gerçek yörünge mekaniklerini anlamamıştım" açıklamasının yeterli olacağı; roket tasarlayarak uzayda çeşitli görevler yapmaya çalıştığınız eğitici bir oyundur.

star citizen

boranepy
gelecek zamanda geçen bir uzayda yaşam simulasyonu denilebilecek bir oyun. Her ne kadar harika bir oyun olsa da yıllardır Alpha sürümünden ileri gidememiş, 30 fps'in üzerine çıkmak için quantum bilgisayar kullanılması gereken , umarız düzelecek oyundur.

sea of thieves

boranepy
Arkadaşlarınız hatta eşleriniz-kız arkadaşlarınız (sakın ikisini birden aynı oyuna sokmayın :P) ile beraber oynayabileceğiniz bir korsanlık oyunu. Xbox Game Pass içerisinden , Microsoft Store'dan ve Steam'den edinilebilir.

diablo 2 resurrected

boranepy
Open betasını oynama fırsatını bulduğum, 20 yıl önce aldığım keyfi yeniden daha güzel grafiklerle yaşatan remake oyun. Tüm grafikleri - animasyonları güzelleştirmişler, eski atmosferi asla bozmamışlar, oynanış tamamen aynı. Diablo 3 faciasından sonra ilaç gibi gelmiştir.

PS: 23 Eylülde çıkacak.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol